2733
2739
عنوان

یه جمله واسه مادرتون بنویسید...

418 بازدید | 31 پست

مامانی خیلی دوستدارم تو خیلی زحمت کشیدی واسه ماها من هیچوقت با هیچ کاری نمیتونم جبران کنم فقط از خدا میخوام سلامتی و دل خوش بهت بده 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

❤❤❤❤مامان جونم از ته قلبم از خدا میخوام بهت تن سالم و دل خوش بده...همیشه همینطور سر زنده و شاداب و پر انرژی توی هر لحظه از زندگیم کنارم باشی عشق جونم❤❤❤❤

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
2738

انشالله همیشه سالم باشی و دلت خوش باشه عاقبت به خیر سایت روی سرما باشه به ارزوهات برسی 

منم ببخش اگه یه وقت از زندگی خسته میشم غر میزنم به جونت البته سعی میکنم تمام مشکلاتم رو برای خودم نگه دارم ولی نمیشه دیگه یه وقتایی   

کاشکی میشد بهت بگم چقد صداتو دوس دارم💖

مادر من کرو لاله بچه ها چقد دوست دارم یروز بتونم خیلی راحت مثل انسان عادی باهاش حرف بزنم اون روز بهترین روز منه💔💔💔

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2706