2410
2553

30 میلیون میخوام بذارم بانک سود بگیرم بلند مدت چه جوریه یعنی  باید وایسم بعد از یه سال بهم سود بدن؟؟بانک ملت و سپه و کشاورزی کدومش بهتره چند درصده؟؟؟بعد میتونم پولم رو هر وقت خواستم بردارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

بانک آینده برا سرمایه گذاریه یک ساله واسه 25 تومن ماهی 500 میده اگه که سود و پول اصلی رو یکسال بعد برمیداری که هرچی پول بیشتری طی این یه سال به حساب ریخته بشه به نسبت سود بیشتری هم روش میاد

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
تو حساب یک ساله میزاری با سود بیست درصد .سودشو میریزن هر ماه به یه حساب دیگه اونو میتونی برداری

بانک ملت یا سپه نمیدونید چند درصده سودش؟؟،

قبل یه سال بخوام پولم رو بردارم از خود پولم کم میکنن؟؟؟

چند ماه باید کار کنه سود تعلق بگیره؟؟؟

بانک آینده برا سرمایه گذاریه یک ساله واسه 25 تومن ماهی 500 میده اگه که سود و پول اصلی رو یکسال بعد ب ...

بانک ملت یا سپه نمیدونید چند درصده سودش؟؟،

قبل یه سال بخوام پولم رو بردارم از خود پولم کم میکنن؟؟؟

چند ماه باید کار کنه سود تعلق بگیره؟

بانک ملت یا سپه نمیدونید چند درصده سودش؟؟، قبل یه سال بخوام پولم رو بردارم از خود پولم کم میکنن؟؟؟ ...

اونارو نمیدونم ولی پدرم بانک آینده یه ساله 25 گذاشته از همون ماه اولم هر ماه 500 ریختن فکر کنم23 یا 24 درصده نمیتونه تا قبل یه سال به پولش دست بزنه اگه بخواد باید از پولش کم کنن بهش بدن به عنوان جریمه مث فسخ قرارداد میمونه دیگه باید جریمه شو بده

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
بانک ملت یا سپه نمیدونید چند درصده سودش؟؟، قبل یه سال بخوام پولم رو بردارم از خود پولم کم میکنن؟؟؟ ...

من تو بانک آینده گذاشتم گفتن بعد یک ماه میتونی برداری پولتو و ازش کم نمیکنن ولی تا وقتی برنداشتم سود میاد براش.از همون روزی که گذاشتی حساب میشه سودش

متاهل هستم