2737
2739

دخترم شیشه نمیگیره. مدتها دارم باهاش تمرین می کنم. تازه تو خوب میگیره یه کم. الان توی نه ماه هست و چون باید برم سرکار و شیرم خیلی کم شده و وزنش به شدت افت کرده میخوام بهش کمکی شیر خشک بدم. فکر می کنم شاید به خاطر طعم شیر هست که نمیخوره. تا حالا هم ببلاک. آپتامیل و نان را امتحان کردم

بنظرم با امتحان خیلی از برندا سوپرامیل خوبه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
الان هست. یعنی راحت گیرم میات؟ قیمتش چنده؟ طعمش خوبه؟ 

اره طعمش عالیه

ی قوطی بخر شماره نمایندگیش هست زنگ بزن میگه جدیدا کدوم داروخونه ها دریافت داشتن

خود داروخونه ام سفارش قبول میکنه

۷ماه قبل۳۰تومن بود

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
شاید سر شرشیشه ش خوب نیست ک نمیگیره... ارتودنسی کن یا بزرگ تر بگیر... و مولتی ویتامینم خوبه

شیشه نچرال هم گرفتم ولی شیشه معمولی را حداقل تو خواب میگیره. نچرال دوست نداشت

شیر گاو بده اگه نخورد شیر خشک

میدونید شیر گاو بچه زیردوسال فقط ۱۲۰سی سی ت ۲۴ساعت میتونه بخوره وگرنه اهن بدنشو دفع میکنه

2706