2733
2734

مثلا دیشب دو تا از دوستای دبیرستانمو دیدم همچنان با هم دوست بودنو رفت و امد میکردن با هم جیک تو جیک بودن یا مثلا با چند تا از دوستای شوهرم رفت و امد میکردیم بازم اونا همچنان دوستن ولی دیگه به ما زنگ نمیزنن که بیایید به خدا همیشه هم با همه خوبیم هم من هم همسرم هیچ وقت دوست نداریم کسی از دستمون ناراحت شه حتی اگه کار داشته باشیمم پایه ی جمعیم همیشه هر وقت برنامه بذارن ما هم میریم اخه نمیدونم چرا اینجوریه😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم هیچ دوست و رفیقی ندادم نه اینجا نه بیرون شاید بخاطره اینکه سرکار میرم وقتشو ندارم اخه یه چیزیش برام عجیبه همکارام باهم دوستن ولی با من در حد همکارن نکنه من نمیتونم دوست خوبی باشم 

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   
2738
بله یه چند بار برنامه گذاشتیم نیومدن

خب ، ببین یه وقت هایی مقصر شما نیستین ، شاید اخلاق یا اعتقادات مذهبی یا الگوهای رفتاریتون به هم شبیه نیست.

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
خب ، ببین یه وقت هایی مقصر شما نیستین ، شاید اخلاق یا اعتقادات مذهبی یا الگوهای رفتاریتون به هم شبیه ...

نه اتفاقا دقیقا مثل هم بودیم ولی اصلا دلیلشو نمیفهمم اخه الان همه میگن دوست میخوای چیکارو این حرفا ولی واقعا یه وقتایی لازمه ادم دوستی داشته باشه

اخه چرا همه با ما فقط اینجورین😢

عزیزم ممکنه این ضعف شما نباشه.بالعکس شاید نقطه های قوتی در زندگی شما هست که این یه عده رو ناراحت کنه و ترجیح بدن با افرادی شبیه خودشون رفت وآمدکنن

مثلا بعضی خانمها دوست ندارن با کسی که زیباتر یا کدبانو تر از خودشون هست رفت و آمد کنن

عزیزم ممکنه این ضعف شما نباشه.بالعکس شاید نقطه های قوتی در زندگی شما هست که این یه عده رو نارا ...

اره همسرمم همینو میگه ولی من خیلی دلم میگیره وقتی نامردی دوستامو میبینم

2706