2737
2734
عنوان

زیادی خوب بودن هم خوب نیست

766 بازدید | 10 پست

♦️يه شب مهمون داشتیم، کفش ها توی حیاط جفت شده بود، همشون مرتب بودن به جز یک کفش که پاشنه هاش خوابونده شده بود.

هرکس میخواست بیاد تو حیاط اون کفش ها رو میپوشید.

میدونی چرا؟

چون پاشنه هاش خوابونده شده بود.

یه کم که فکر کردم دیدم بعضی از ما آدم ها مثل همین کفش های پاشنه خوابونده هستیم.

برامون مهم نیست کی سوارمون میشه...

یادت باشه که اگر سر خم کنی، اگر خودت به خودت احترام نذاری، اگر ضعیف باشی، همه میخوان ازت سواری بگیرن و کسی هم بهت احترام نمیذاره.

✅کفشِ پاشنه خوابونده  نباش

👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پلیکان نباشیم !

می گویند پلیکانی در زمستان سرد و برفی برای جوجه هایش غذا گیر نمی آورد . ناچار با منقارش از گوشت تنش می کَند و توی دهان جوجه هایش می گذاشت. آنقدر این کار را کرد تا ضعیف شد و مُرد . یکی از جوجه ها گفت : آخیش ! راحت شدیم از بس غذای تکراری خوردیم !

وقتی فداکاری می کنیم ، انتظار داریم در مقابلش ناسپاسی نبینیم اما بیشتر اوقات می بینیم . مرز میان ناسپاسی و خودخواهی باریک است . هر دو جزو صفت های بد به شمار می روند اما هر آدمی حق دارد زندگی کند . حق دارد خودخواه باشد...

عموماً آدم های خیلی فداکار در تنهایی شان گله می کنند از ناسپاسی اما ترجیح می دهند فداکار شناخته شوند تا آدمی که به فکر خودش است !

گاهی به فکر خودتان باشید. از زندگی تان لذت ببرید. اینطور در گذر زمان کمتر پشیمان می شوید. یادتان باشد کسی برای فداکاری به آدم مدال نمی دهد !

2738
دقیقا درسته . حتی خدا هم گفته که آدم به خودش نباید ظلم کنه و بابت ظلمی که به خودش هم میکنه باید جواب ...

بیشترین ضربه ها را خوبترین آدم ها  می خورند

- برای خوبی هایتان حد تعیین کنید
و هرکس را به اندازه لیاقتش بها دهید نه به اندازه مرامتان...

- زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله اسب است...!  

- تا می تازی با تو می تازند، زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر  بودند،
هرگز برای تو به عقب باز نمی گردند...!
و آنهایی که عقب بودند،
به داغ روزهایی که می تاختی  تو را لگد مال خواهند  کرد...!

- در عجبم از مردمی که به دنبال دنيايی هستند که روز به روز از آن دورتر ميشوند، و غافلند از آخرتی که روز به روز به آن نزديک تر ميشوند

💟