2703
2553
عنوان

شما بودید میرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 29 پست
اخه عادی نیست کسی بچشو بخواد بغل کنه فحش بخوره 

بچم بدنیا اومد زنگ نزدن تبریک بگن. و قهر کردن بی دلیل.

تا اینکه اومدن خونه مادرشوهرم. شهر دیگه  هستن. شب تا فردا صبحش منو محل نداد. فردا صبحش

خواهر شوهرم بچمو بغل کرد. بچم گریه کرد. رفتم ازش گرفتمش. گفت گمشوبرو  بیرون. بهش گفتم با کی بودی. گفت با تو گمشو گفتم. گفتمش  جوابتو نمیدم. داداشت میاد جوابتو میده. شروع کرد به فحاشی  خانوادم. زن بزرگیه.گفت دخترش نصف منه سنش گفت نزار بگم بیاد جرت بده. مادرشوهرمم پشت اون درومد . چرا آخه. خیلی حرصم گرفته. خانوادم و فحش داد. 

اینا از قبل باهاتون احتمالا مشکل داشتن . ولی موضوع با شوهرتون مطرح کنید و بگید اگر مادرتون بخواد و اگر از رفتار ناپسندش پشبمون بود و معذرت خواهی کرد  میام وگرنه سبک می شم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا از قبل باهاتون احتمالا مشکل داشتن . ولی موضوع با شوهرتون مطرح کنید و بگید اگر مادرتون بخواد و ا ...

منم بهش گفتم به شوهرم دقیقا حرف شما رو. اما هی میگه بیا بریم و دعوامون میشه

2720

ببین با شوهرت می تونی بری اگر محل نداد بهت و رفتارای بدشو تکرار کرد بزرگی خودتو به شوهرت نشون می دی و می گی دیدی رفتم و بازم رفتاراش اونجوری بود دیگه نمیام 

2714
جلوی شوهرتون بهتون بد و بیراه گفتن 

اره شوهرم تا  میخواست چیزی بگه اون یکی خواهرش میگفت حق نداری دخالت کنی. به روح بابام قسم  تاحالا هیچوقت جواب حرفا و فحشاشون رو ندادم. هربار شوهرم میگه بخاطر من ببخششونو  بیا اگه چیزی گفتن با من. هربارم تحقیرم میکنن وبی  محلی میکنن  شوهرم ساکته

2706