1600
1605
عنوان

شما بودید میرفتید؟

261 بازدید | 29 پست

حدودا یک ماهه پیش خواهر شوهرم چون بچمو گرفتم ازش کلی به من و خانوادم فحش داد. مادرشوهرم پشت اونو گرفت و گفت برو حتی اگه ما هم مردیم نیاید اینجا. من ازون موقع قطع رابطه کردم باهاشون. الان همش خواهرشوهرا میزنگن که بیا خونه مادرمون ما میخوایم بیایم. ولی مادرشوهر اصلا نگفته بیا. حتی یه زنگ هم نزدن. شما بودید چکار میکردید؟

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1613
1432
شوهرم میگه مادرم مغروره زنگ نمیزنه. بار دومه به خانوادم فحش دادن. نمیزارم تکرار شه. 

دیگه انتخاب شخصی خودتونه ولی من بودم نمیرفتم تا یا دعوت کنه یا خودش پا پیش بذاره برای اشتی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

نمیرم و خودمو سبک نمیکنم‌

منم سر یه موضوع تقریبا مثل موضوع شما با خواهرشوهرم بحثم شد‌ هنوز که هنوزه بعد از ۵ ماه باهاش رابطه ندارم‌. حتی جایی بودم که اونم بوده خودش مستقیم نیومد پسرمو بگیره کسی رو فرستاد منم ندادم پسرمو  

1523
اخه عادی نیست کسی بچشو بخواد بغل کنه فحش بخوره 

بچم بدنیا اومد زنگ نزدن تبریک بگن. و قهر کردن بی دلیل.

تا اینکه اومدن خونه مادرشوهرم. شهر دیگه  هستن. شب تا فردا صبحش منو محل نداد. فردا صبحش

خواهر شوهرم بچمو بغل کرد. بچم گریه کرد. رفتم ازش گرفتمش. گفت گمشوبرو  بیرون. بهش گفتم با کی بودی. گفت با تو گمشو گفتم. گفتمش  جوابتو نمیدم. داداشت میاد جوابتو میده. شروع کرد به فحاشی  خانوادم. زن بزرگیه.گفت دخترش نصف منه سنش گفت نزار بگم بیاد جرت بده. مادرشوهرمم پشت اون درومد . چرا آخه. خیلی حرصم گرفته. خانوادم و فحش داد. 

اینا از قبل باهاتون احتمالا مشکل داشتن . ولی موضوع با شوهرتون مطرح کنید و بگید اگر مادرتون بخواد و اگر از رفتار ناپسندش پشبمون بود و معذرت خواهی کرد  میام وگرنه سبک می شم 

اینا از قبل باهاتون احتمالا مشکل داشتن . ولی موضوع با شوهرتون مطرح کنید و بگید اگر مادرتون بخواد و ا ...

منم بهش گفتم به شوهرم دقیقا حرف شما رو. اما هی میگه بیا بریم و دعوامون میشه

1578