2726

من 25سالمه، ولی صدام عین این آدم لوسای چندش میمونه که هم صداشون ظریف هم ناز دارن، دلم یه صدای بم میخواد، این قدر به آواز علاقه دارم ولی روم نمیشه با این صدا برم کلاس، چی بگم ، بگم امدم واس گروه سرود مدرسمون تمرین !😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اه صدای منم ی وقتایی ک ویس هامو گوش میکنم اینجوریه از من ی حالت چندشی هم داره ک انگار دختر ۱۰ ساله داره حرف میزنه خدایا توبه

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤
اه صدای منم ی وقتایی ک ویس هامو گوش میکنم اینجوریه از من ی حالت چندشی هم داره ک انگار دختر ۱۰ ساله د ...

سلام هم درد 😞😞😞 چه کنم به نظرت عملی هست بزن تار صوتی عمل زیبایی کنم😂 جدای شوخی به نظرت برم دکی چیزی بهم نمیخندن این چه خجستس واس صداش امده دکتز😞

سلام هم درد 😞😞😞 چه کنم به نظرت عملی هست بزن تار صوتی عمل زیبایی کنم😂 جدای شوخی به نظرت برم دکی چ ...

سلام همزاد😂😂فک نکنم دوای داشته باشه اکه بود ب منم بگو فقط من موندم اطرافیانم چجوری با این صدا تحملم میکنن لوس چندش نازک و خیلیم دیگه بکشم صدامو گوش خراش میشه از اینا بگذریم چجوری ویس میدم ب دوستام نمیدونم

سلام همزاد😂😂فک نکنم دوای داشته باشه اکه بود ب منم بگو فقط من موندم اطرافیانم چجوری با این صدا تحمل ...

من که هیچا حرف نمیزنم ، حرف که میزنم همه برمیگردن نگا میکنن😑

من که هیچا حرف نمیزنم ، حرف که میزنم همه برمیگردن نگا میکنن😑

😂😂😂خندم گرفت بخدا تازه من بینیمو عمل کرده بودم تو دماغی صحبت کردنمو بیشتر دوس داشتم تا صدای خودم ک رفع شد دیگه

اره جراحی حنجره هستش که میتونه تارهای صوتی رو دستکاری کنه تا صدا یه کم بم تر بشه اگه اشتباه نکنم اسم ...

ممنونم دوستم، من که شانس خوب تو زمینه ها عمل و ممل ندارم میرم تازه لال میشم 😞

😂😂😂خندم گرفت بخدا تازه من بینیمو عمل کرده بودم تو دماغی صحبت کردنمو بیشتر دوس داشتم تا صدای خودم ...

صدا کا به درد اپرا ایتالیایی میخوره که زنا میخونن پرده گوشا پاره میشه😑

2706