2726
عنوان

عکس بینیمومیخام بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2204 بازدید | 231 پست
اره عزیزم دیدم.مبدرکت باشه خانومی.خیلی حس خوبیه خوشگلتر شدت مگه نه🤩🤩🤩وای که چقده منم دلم میخواااا ...

اخ اخ نمیدونی از خجالت یه عکس نمیتونستم بندازم الان راحت شدم ساده هم میچرخم باز یه نمک داره چهره ام انقدر خوووووبه امیدوارم خیلی زود شما هم بتونی بری وهمون چیزی ک میخای دربیادلذت ببری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخ اخ نمیدونی از خجالت یه عکس نمیتونستم بندازم الان راحت شدم ساده هم میچرخم باز یه نمک داره چهره ام ...

الهی آمییییین برام دعا کن.دقیقا منم همش از نیم رخ عکس میگیرم از روبرو خیلی بده.کاش منم یروز بتونم از روبرو عکس خوشگل بگیرم هی خدااااا

الهی آمییییین برام دعا کن.دقیقا منم همش از نیم رخ عکس میگیرم از روبرو خیلی بده.کاش منم یروز بتونم از ...

انشاالله ک میتونی وامیدوارم هرچی زودتر قسمت بشه بری اما اگر خواستی بری حتما یه سر ب دکترم بزن اینستام داره بزنی کامران اکرمی میاد بالا 

2728
انشاالله ک میتونی وامیدوارم هرچی زودتر قسمت بشه بری اما اگر خواستی بری حتما یه سر ب دکترم بزن اینستا ...

چشششم حتما میرم کاراشو ببینم.ولی دکتری که تو روز ۳۱ عمل داشته باشه ادم بیشتر استرس میگیره😅

چشششم حتما میرم کاراشو ببینم.ولی دکتری که تو روز ۳۱ عمل داشته باشه ادم بیشتر استرس میگیره😅

همشون همینن همش نیم ساعت جراحی زمان میبره خود دکترم گفت بعدش میری تو ریکاوری ۱۸ساله واسه پزشک قانونی هم فقط ایشون کار میکنن انقدر ک حرفه ای و باتجربه هستن وقتی وارد مطب بشی خودت متوجه میشی

همشون همینن همش نیم ساعت جراحی زمان میبره خود دکترم گفت بعدش میری تو ریکاوری ۱۸ساله واسه پزشک قانونی ...

مرسی عزیزم اره اکثرا اینجورین ولی واسه ما انگار زیاده وقتی میشنویم😅شبت بخیر