2410
2553
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 108 پست
متنفرم از بی حیایی هاشون  رفتارهای عجیب زیاااادی دارن

شما اینجور وقتا چشمای شوهرت با دست بگیر ببر بخوابونش والا من جات بودم شبا نمیموندم خونشون

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اینجور وقتا چشمای شوهرت با دست بگیر ببر بخوابونش والا من جات بودم شبا نمیموندم خونشون

یه عمر تو این محیط زندگی کرده 

و براش عادی هست اینجور روابط پدر و مادرش 😑😑😑

هرچند خیلی کم شده اینجور مواقع همسرم باشه 

معمولا سرکار هست 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2456
2714
یه عمر تو این محیط زندگی کرده  و براش عادی هست اینجور روابط پدر و مادرش 😑😑😑 هرچند خیلی کم ...

فقط مواظب باش بچه هات نبینن عادی بشه

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
فقط مواظب باش بچه هات نبینن عادی بشه

تمام نگرانیم همینه 

و حتما تمام تلاشمو میکنم 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
خب ببینن ما که دیدیم هیچیمون نشد

وای نه 

اصلا دوست ندارم تو این جو باشن 

2706