2410
2553
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 108 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مادر همسرم

کلا ساعت از ۱۲ شب ک بگذره چیزی ب اسم لباس اشنایی نداره 

با یک لباس خواب تور مانند میچرخه تو خونه 

جالب اینه که دوتا برادرشوهر مجرد هم دارم که عهدیه این رفتارهای مادرشون 😑

و موقع حمام هم فقط یه حوله کوچولو میپیجه دور خودش و میره تو اتاقی ک جفت اتاق پسراش هست لخت میشه و پدرهمسرم میره با روغن بدنش ماساژ میده😑😑

در اتاق هم نمیبندن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2720
دروغ نیست مادرشوهر منم حلو پسرم یکبار دیدم از حمام لخت مادرزاد اومد بیرون فقط دستشو گرفت جلوی چیزش. ...

مامان بزرگ منم اینجوریه لخت میاد بیرون ماهم میخندیم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2714
منم مادر همسرم کلا ساعت از ۱۲ شب ک بگذره چیزی ب اسم لباس اشنایی نداره  با یک لباس خواب تور ما ...

شو ماساژ برگزار میکنن؟ 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
شو ماساژ برگزار میکنن؟ 

متنفرم از بی حیایی هاشون 

رفتارهای عجیب زیاااادی دارن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706