2703
2553
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 108 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه عزیزم اونقدرررررر خواستگار داره که از درس و مشق مونده که یکی یکی اونا رو رد کنه   برا همین ...

عزیزم من اون رو به یه فرد عادی نمیدم که دنبال درس و مشق برخ یا ردش کنه که کسایی که میگم واقعا آدمای خاصی هستن😁😁😁

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
بزار بگم شاید یهویی یک دل که نه صد دل عاشق شدن

آخه خیلیا وقت گرفتن بیان خواستگاری تایمش تا چندماه پره  اگه بخواید دوسه ماه باید تو نوبت بشینید تا وقت بدن وای مردم از خنده.  ..تازه مادر این مادرشوهر زنده است...اونهم 87 سالشه.. 

دروغم يه حدي داره بنده خدا مادرشوهره پ و ر ن استار كه نيس

دروغ نیست مادرشوهر منم حلو پسرم یکبار دیدم از حمام لخت مادرزاد اومد بیرون فقط دستشو گرفت جلوی چیزش. منم پریدم پسرمو بردم اون اتاق بلند گفتم صدبار بهت نمیگم وقتی یکی لباسش بده تو نگاه نکن؟ مامان بزرگش گفت نوه منه محرمه گفتم من مادرشم اینجوری لخت نمیگردم لطفا رعایت کنید 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
آخه خیلیا وقت گرفتن بیان خواستگاری تایمش تا چندماه پره   اگه بخواید دوسه ماه باید تو نوبت بشین ...

وا پس واسه مادرش وقت بده هرموقع وقت خودش آزاد شد واسه اون میایم اول این رو هم بپرسم مهریه چند بدیم واسه مادر ایشون 

2714
وا پس واسه مادرش وقت بده هرموقع وقت خودش آزاد شد واسه اون میایم اول این رو هم بپرسم مهریه چند بدیم و ...

وای مردم از خنده دختر😁😁😁😁😁 مهریه اش به دلاره ها ...فکر کنم یه چندصد هزار دلاری بگن برا مهریه😁😁😁😁😁 

وای مردم از خنده دختر😁😁😁😁😁 مهریه اش به دلاره ها ...فکر کنم یه چندصد دلاری بگن برا مهریه😁😁😁😁 ...

عزیزم واسه ترامپ خاستگاریش میکنم نترس پسر سر به راهیه 

دروغ نیست مادرشوهر منم حلو پسرم یکبار دیدم از حمام لخت مادرزاد اومد بیرون فقط دستشو گرفت جلوی چیزش. ...

والا ما استخر رفتیم چندتا زن پیر بودن جلوی همه لباس عوض کردن نمیرفتن رختکن...نمیدونم بعضیا پیر میشن دیگه فکر میکنن مهم نیست این چیزا😧 جلو بچه خجالت نمیکشه ؟! طفلک بچه ها با این مدل مامان بزرگها... به نظرتون من این خاطره رو از دختر همسایه مون نقل کردم خیلی بد و جلف بود؟؟ یکی از کابرها بهم توهین کرد که داری قصه س ک س ی میگی😧😧😧😧😧

عزیزم واسه ترامپ خاستگاریش میکنم نترس پسر سر به راهیه 

وااااا چه جالب اتفاقا شنیدم هرشب مادرشوهره با ترامپ دو نفری چت میکنن عاشق همدیگه شدن  ...قراره ترامپ  زنشم طلاق بده اینو بگیره....خداروشکر دیگه گلم رخت و لباس عروسی آماده کن ایشالا من و شما ساقدوش بشیم  

وااااا چه جالب اتفاقا شنیدم هرشب مادرشوهره با ترامپ دو نفری چت میکنن عاشق همدیگه شدن   ...قرار ...

نه بابا !!!پس آشنایی مال قبلا هاست من رو باش که به ترامپ جون شک کرده بودم که داشت با کی چتمی کرد نگو طفلکی قصد ازدواج داره الهی اوباما قربونش بره 

نه بابا !!!پس آشنایی مال قبلا هاست من رو باش که به ترامپ جون شک کرده بودم که داشت با کی چتمی کرد نگو ...

آره میبینی عین دوتا کبوتر عاشقن قراره آشیانه عشقشون رو بنا کنن😁😁😁😁😁😁

فردا حتما این گفتگو رو نشون دخترهمسایه مون میدم یه ذره بخنده شاد بشه😁😁😁 من که روده بر شدم از خنده...اونهم ببینه چطور اینجا مادرشوهرشو عروس کردیم رفت😁😁

آره میبینی عین دوتا کبوتر عاشقن قراره آشیانه عشقشون رو بنا کنن😁😁😁😁😁😁 فردا حت ...

وا کجا هنوز حرف ترامپ و مادر مادرشوهره تموم نشده مادرو اینکه آشیانه نمی خواد که کاخ سفید رو به نامش می کنیم😂😂😂ودرثانی مادر شوهره مال پوتینه اگه به کس دیگه ای بدینش با هواپیما های روسی خونشون رو روسرشون خراب می کنیم 

2706