2726
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2869 بازدید | 108 پست

با مادرشوهر من حتما نسبتی داره منکه ندیدم ولی دخترش میگفت مامان من از حموم میاد چیزی نمیپوشه جلوی پسراش لخته بعد میگه اینارو من زاییدم همه جامو دیدن   

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارگران مشغول کارند 🤢🤢🤢🤢

پیرزن چروک بیشتر کارگرا دچار سردی مزاج شدن   

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من خیلی دیدم پیرمرد یا پیرزن اینجوری.. انگار پیر ک میسن دیگه براشون مهم نیس هیچی پیش همه میگوزن دس تو دماغ میکنن لخت میشن و....😥

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
با مادرشوهر من حتما نسبتی داره منکه ندیدم ولی دخترش میگفت مامان من از حموم میاد چیزی نمیپوشه جلوی پس ...

عین مادر شوهر من

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
خخخخخ من خندم گرفته .چه ریلکسه

اونقدررررر داشت تعریف میکرد خندیدممممم...میگه کیف آرایشش قشنگ بودااا رفته تازه اش رو خریده قشنگتر باشه...آینه تو کیفش میگه اینقدر قشنگه تازه عروسها از اونا ندارن!! شبها سرمه میکشه کرمهای ضدچروک و دور چشم میزنه....بعدددد سمعکش رو درمیاره میخوابه😁😁😁😁😁

کافیه لب تر کنی چند تا مورد خیلی عالی دارم 

وای خدا روده بر شدم از خنده😁😁😁 عروسمون ماه عسل خارجی میخوادهاااا...فقط هم اروپااااا...بگم این عروس خانوم خرجش زیاده هاااا😁😁😁

وای خدا روده بر شدم از خنده😁😁😁 عروسمون ماه عسل خارجی میخوادهاااا...فقط هم اروپااااا...بگم این عرو ...

نترس پولدارن می خوای معرفشون کنم؟؟!!

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
به خدا از سایت طرفداری ریختن بی ناموسا قصه سکــــسی میگن

واااات؟؟؟؟؟ به من فحش دادی الان؟؟😧 قصه چی چی؟؟😧😧 من خودم تعجب کردم و کلی خنده ام گرفت شنیدم...اینی هم که من نوشتم مصداق قصه ای که شما گفتید نیستاااا با ادب باشید لطفا

2706