2726
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

2869 بازدید | 108 پست

خانمها همسایه ما دخترش امروز اومده بود مهمون خونه مامانش...خونه ما هم اومد...اونقدر از مادرشوهرش عصبانی بود که نگو...یه پسر 6 ساله هم داره دخترهمسایه مون

میگه رفتیم شمال با مادرشوهرم جلوی بچه ام لخت میشد کامل!! میرفت حموم...بعد همونطوری میومد راه میرفت وسط ویلا ...میرفت سر کیفش تا تازه لباس ورداره بپوشه...میگه منم چندبار که شد بچه امو بردم بیرون نبینه....بعدشم اومد داد و هوار که چرا منو تنها گذاشتید رفتید😧 میگه تو خونه هم همونطوریه ...خونه همسایه رو تازه داشتن میساختن میگه از حیاط کارگرا رو ساختمون دیده میشدن...از حموم اومده بیرون همونطوری رفته حیاط لباس پهن کرده اومده....میگم لابد آلزایمر لباس گرفته😀😅 یادش میره بپوشه!! یا شوهر میخواد 😁😁😁 آخه شوهرش سالهاست فوت شده میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐😐کاش ازار  مادرشوهر من در همین حد بود 

اون از فرق سرش تا انگشتپاش پوشیدس اما امان از زبونش که بی حیا و حجابه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
بی حیایی که شاخ و دم نداره!

واقعا ها😀 من مادرشوهرشو دیدم اووووونقدر طلا از دست و گردنش همیشه آویزونه...آدم فکر میکنه همین الان یه مغازه طلافروشی رو غارت کرده اومده😁😁😁

2706