1874
1955
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2509 بازدید | 108 پست
دروغ نیست مادرشوهر منم حلو پسرم یکبار دیدم از حمام لخت مادرزاد اومد بیرون فقط دستشو گرفت جلوی چیزش. ...

مامان بزرگ منم اینجوریه لخت میاد بیرون ماهم میخندیم

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
منم مادر همسرم کلا ساعت از ۱۲ شب ک بگذره چیزی ب اسم لباس اشنایی نداره  با یک لباس خواب تور ما ...

شو ماساژ برگزار میکنن؟ 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
شو ماساژ برگزار میکنن؟ 

متنفرم از بی حیایی هاشون 

رفتارهای عجیب زیاااادی دارن 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یک صلوات برای سلامتی بچه هام بفرستید؟ممنون میشم😍♥️...تیکرم تاریخ تولد بچه هام هست 🥰♥️
1967
متنفرم از بی حیایی هاشون  رفتارهای عجیب زیاااادی دارن

شما اینجور وقتا چشمای شوهرت با دست بگیر ببر بخوابونش والا من جات بودم شبا نمیموندم خونشون

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
شما اینجور وقتا چشمای شوهرت با دست بگیر ببر بخوابونش والا من جات بودم شبا نمیموندم خونشون

یه عمر تو این محیط زندگی کرده 

و براش عادی هست اینجور روابط پدر و مادرش 😑😑😑

هرچند خیلی کم شده اینجور مواقع همسرم باشه 

معمولا سرکار هست 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یک صلوات برای سلامتی بچه هام بفرستید؟ممنون میشم😍♥️...تیکرم تاریخ تولد بچه هام هست 🥰♥️
1974
یه عمر تو این محیط زندگی کرده  و براش عادی هست اینجور روابط پدر و مادرش 😑😑😑 هرچند خیلی کم ...

فقط مواظب باش بچه هات نبینن عادی بشه

1718