1542
1541
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

2245 بازدید | 108 پست

خانمها همسایه ما دخترش امروز اومده بود مهمون خونه مامانش...خونه ما هم اومد...اونقدر از مادرشوهرش عصبانی بود که نگو...یه پسر 6 ساله هم داره دخترهمسایه مون

میگه رفتیم شمال با مادرشوهرم جلوی بچه ام لخت میشد کامل!! میرفت حموم...بعد همونطوری میومد راه میرفت وسط ویلا ...میرفت سر کیفش تا تازه لباس ورداره بپوشه...میگه منم چندبار که شد بچه امو بردم بیرون نبینه....بعدشم اومد داد و هوار که چرا منو تنها گذاشتید رفتید😧 میگه تو خونه هم همونطوریه ...خونه همسایه رو تازه داشتن میساختن میگه از حیاط کارگرا رو ساختمون دیده میشدن...از حموم اومده بیرون همونطوری رفته حیاط لباس پهن کرده اومده....میگم لابد آلزایمر لباس گرفته😀😅 یادش میره بپوشه!! یا شوهر میخواد 😁😁😁 آخه شوهرش سالهاست فوت شده میگه

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

اين دلش ميخواد اندام شُل و افتاده و پر چين و چروركش و نشون بده

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 

وا خاک بسرش 

یکی از اقوام ما تو جوونی شوهرش فوت کنم

اصلا تا حالا ی تار موشم ندیدیم شوهرم نکرد

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین

😐😐کاش ازار  مادرشوهر من در همین حد بود 

اون از فرق سرش تا انگشتپاش پوشیدس اما امان از زبونش که بی حیا و حجابه 

چه بگویم به چه حالی یل مارا کشتند😭قبله برجاست فقط قبله نمارا کشتند😭😭😭😭
8
بی حیایی که شاخ و دم نداره!

واقعا ها😀 من مادرشوهرشو دیدم اووووونقدر طلا از دست و گردنش همیشه آویزونه...آدم فکر میکنه همین الان یه مغازه طلافروشی رو غارت کرده اومده😁😁😁

1396

با مادرشوهر من حتما نسبتی داره منکه ندیدم ولی دخترش میگفت مامان من از حموم میاد چیزی نمیپوشه جلوی پسراش لخته بعد میگه اینارو من زاییدم همه جامو دیدن   

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
کارگران مشغول کارند 🤢🤢🤢🤢

پیرزن چروک بیشتر کارگرا دچار سردی مزاج شدن   

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1578