1464
1459
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 108 پست
دروغ نیست مادرشوهر منم حلو پسرم یکبار دیدم از حمام لخت مادرزاد اومد بیرون فقط دستشو گرفت جلوی چیزش. ...

والا ما استخر رفتیم چندتا زن پیر بودن جلوی همه لباس عوض کردن نمیرفتن رختکن...نمیدونم بعضیا پیر میشن دیگه فکر میکنن مهم نیست این چیزا😧 جلو بچه خجالت نمیکشه ؟! طفلک بچه ها با این مدل مامان بزرگها... به نظرتون من این خاطره رو از دختر همسایه مون نقل کردم خیلی بد و جلف بود؟؟ یکی از کابرها بهم توهین کرد که داری قصه س ک س ی میگی😧😧😧😧😧

عزیزم واسه ترامپ خاستگاریش میکنم نترس پسر سر به راهیه 

وااااا چه جالب اتفاقا شنیدم هرشب مادرشوهره با ترامپ دو نفری چت میکنن عاشق همدیگه شدن  ...قراره ترامپ  زنشم طلاق بده اینو بگیره....خداروشکر دیگه گلم رخت و لباس عروسی آماده کن ایشالا من و شما ساقدوش بشیم  

وااااا چه جالب اتفاقا شنیدم هرشب مادرشوهره با ترامپ دو نفری چت میکنن عاشق همدیگه شدن   ...قرار ...

نه بابا !!!پس آشنایی مال قبلا هاست من رو باش که به ترامپ جون شک کرده بودم که داشت با کی چتمی کرد نگو طفلکی قصد ازدواج داره الهی اوباما قربونش بره 

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نه بابا !!!پس آشنایی مال قبلا هاست من رو باش که به ترامپ جون شک کرده بودم که داشت با کی چتمی کرد نگو ...

آره میبینی عین دوتا کبوتر عاشقن قراره آشیانه عشقشون رو بنا کنن😁😁😁😁😁😁

فردا حتما این گفتگو رو نشون دخترهمسایه مون میدم یه ذره بخنده شاد بشه😁😁😁 من که روده بر شدم از خنده...اونهم ببینه چطور اینجا مادرشوهرشو عروس کردیم رفت😁😁

آره میبینی عین دوتا کبوتر عاشقن قراره آشیانه عشقشون رو بنا کنن😁😁😁😁😁😁 فردا حت ...

وا کجا هنوز حرف ترامپ و مادر مادرشوهره تموم نشده مادرو اینکه آشیانه نمی خواد که کاخ سفید رو به نامش می کنیم😂😂😂ودرثانی مادر شوهره مال پوتینه اگه به کس دیگه ای بدینش با هواپیما های روسی خونشون رو روسرشون خراب می کنیم 

1436
وا کجا هنوز حرف ترامپ و مادر مادرشوهره تموم نشده مادرو اینکه آشیانه نمی خواد که کاخ سفید رو به نامش ...

گلم باشه یه چندتا جزیره هم پس به نامش بزنیداااا😁😁😁😁

پوتین هم یه ذره کچله...اسمش هم ضایع است آخه!! مردم بهش میگن چکمه !! کفش اسپرت! پوتین😁😁😁😁😁😁 اسمشو عوض کنه مو بکاره...بعدش چشم در خدمتیم ...حمله نکنه با هواپیما تو رو خدا همینجوریش پاشنه در خونشون کنده شده از دست خواستگارا😁😁😁😁😁😁😁

1444
گلم باشه یه چندتا جزیره هم پس به نامش بزنیداااا😁😁😁😁 پوتین هم یه ذره کچله...اسمش هم ضایع است آخه ...

عزیزم به ترامپ گفتم گفت حتما به نامش می‌کنه نترس پوتین گفته که بعد عقد مو میکاره اونم از نوع خوبش و تغییر نام هم قراره اسمش رو بزاره حاج قنبر گل دره ای پوتینی فره میرزایی

یه سفر دور کامل اروپا هم بذار تنگش عزیززززم...بذار برن عاشقی کنن یکم    

راست میگی کدوم هارو بفرستیم حاج پوتین رو یا ترامپ رو

یه بار بایکی دو روز از این اراجیف ها گفتیم اون گفت من گفتم بحثمون هم درباره سن و سال بود😂😂😂😂آخه من قبلاً عضو بودم کاربریم رو پاک کردم با یه کاربر ی دیگه اومدم 

عزیزم به ترامپ گفتم گفت حتما به نامش می‌کنه نترس پوتین گفته که بعد عقد مو میکاره اونم از نوع خوبش و ...

خداروشکر پس همه چی حله😁😁😁😁 اسم پوتین هم عالی میشه اونجوری عوض کنه ...به اسم عروس هم میاد اونطوری... تو چقدر خوبی که دست این عاشقها رو گذاشتی تو دست هم...خدا بسی خیرت بده😁😁😁😁

1418
1437