1464
1459
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهر(صرفا جهت فان)

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 108 پست

من خیلی دیدم پیرمرد یا پیرزن اینجوری.. انگار پیر ک میسن دیگه براشون مهم نیس هیچی پیش همه میگوزن دس تو دماغ میکنن لخت میشن و....😥

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

با مادرشوهر من حتما نسبتی داره منکه ندیدم ولی دخترش میگفت مامان من از حموم میاد چیزی نمیپوشه جلوی پس ...

عین مادر شوهر من

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
خخخخخ من خندم گرفته .چه ریلکسه

اونقدررررر داشت تعریف میکرد خندیدممممم...میگه کیف آرایشش قشنگ بودااا رفته تازه اش رو خریده قشنگتر باشه...آینه تو کیفش میگه اینقدر قشنگه تازه عروسها از اونا ندارن!! شبها سرمه میکشه کرمهای ضدچروک و دور چشم میزنه....بعدددد سمعکش رو درمیاره میخوابه😁😁😁😁😁

1475
کافیه لب تر کنی چند تا مورد خیلی عالی دارم 

وای خدا روده بر شدم از خنده😁😁😁 عروسمون ماه عسل خارجی میخوادهاااا...فقط هم اروپااااا...بگم این عروس خانوم خرجش زیاده هاااا😁😁😁

وای خدا روده بر شدم از خنده😁😁😁 عروسمون ماه عسل خارجی میخوادهاااا...فقط هم اروپااااا...بگم این عرو ...

نترس پولدارن می خوای معرفشون کنم؟؟!!

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
به خدا از سایت طرفداری ریختن بی ناموسا قصه سکــــسی میگن

واااات؟؟؟؟؟ به من فحش دادی الان؟؟😧 قصه چی چی؟؟😧😧 من خودم تعجب کردم و کلی خنده ام گرفت شنیدم...اینی هم که من نوشتم مصداق قصه ای که شما گفتید نیستاااا با ادب باشید لطفا

8
نه عزیزم اونقدرررررر خواستگار داره که از درس و مشق مونده که یکی یکی اونا رو رد کنه   برا همین ...

عزیزم من اون رو به یه فرد عادی نمیدم که دنبال درس و مشق برخ یا ردش کنه که کسایی که میگم واقعا آدمای خاصی هستن😁😁😁

1476
بزار بگم شاید یهویی یک دل که نه صد دل عاشق شدن

آخه خیلیا وقت گرفتن بیان خواستگاری تایمش تا چندماه پره  اگه بخواید دوسه ماه باید تو نوبت بشینید تا وقت بدن وای مردم از خنده.  ..تازه مادر این مادرشوهر زنده است...اونهم 87 سالشه.. 

دروغم يه حدي داره بنده خدا مادرشوهره پ و ر ن استار كه نيس

دروغ نیست مادرشوهر منم حلو پسرم یکبار دیدم از حمام لخت مادرزاد اومد بیرون فقط دستشو گرفت جلوی چیزش. منم پریدم پسرمو بردم اون اتاق بلند گفتم صدبار بهت نمیگم وقتی یکی لباسش بده تو نگاه نکن؟ مامان بزرگش گفت نوه منه محرمه گفتم من مادرشم اینجوری لخت نمیگردم لطفا رعایت کنید 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
آخه خیلیا وقت گرفتن بیان خواستگاری تایمش تا چندماه پره   اگه بخواید دوسه ماه باید تو نوبت بشین ...

وا پس واسه مادرش وقت بده هرموقع وقت خودش آزاد شد واسه اون میایم اول این رو هم بپرسم مهریه چند بدیم واسه مادر ایشون 

وا پس واسه مادرش وقت بده هرموقع وقت خودش آزاد شد واسه اون میایم اول این رو هم بپرسم مهریه چند بدیم و ...

وای مردم از خنده دختر😁😁😁😁😁 مهریه اش به دلاره ها ...فکر کنم یه چندصد هزار دلاری بگن برا مهریه😁😁😁😁😁 

وای مردم از خنده دختر😁😁😁😁😁 مهریه اش به دلاره ها ...فکر کنم یه چندصد دلاری بگن برا مهریه😁😁😁😁 ...

عزیزم واسه ترامپ خاستگاریش میکنم نترس پسر سر به راهیه 

1457