2726
عنوان

چجوری به بابام و داداشام بگم دیگه اسباب بازی نخرن برا دخترم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا انتظار داری اونا طلا بخرن؟ وظیفه شوهرته بخره هرچی دوس دارن بخرن چیزی بگی جالب نیس تو ذوقشون می ...

عزیزم خب پولی که بابته این وسایل میدن خیلیه همسرمم میخره میگم الکی پول حروم نشه

منم همین مشکلو داشتم. هربارم گفتم فقط باعث دلخوری شد تغییری به وجود نیومد.حالا تو هم تلاشتوبکن شایدجواب داد.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

بده باهاشون بازی کنه راحت نزارتوکمد

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

هدف شما با اونا خیلی فرق می کنه. این که بگی اینا رو نخرین و طلا بخرین اصلا درست نیست. هدف اونا خوشحال کردن دخترته. اون پول رو برای اون هدف خرج می کنن. نه این که آینده شو تامین کنن. طلا شما رو خوشحال می کنه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
بده باهاشون بازی کنه راحت نزارتوکمد

همرو همون لحظه باز میکنه من اصلا ادمی نیستم اسباب بازیاشو نزارم دست بزنه چون جا نداشتم یه سریا رو جمع کردم ولی دوستان راست میگن میدم خیریه 

مامانمم میگه طلا بخرید براش گوش نمیکنن 

ککار بدی میکنی چیزی نگو 

اونا همین که لبخند و برق چشمای دخترتو میبینن ذوق میکنن

دخترت که طلا نمیفهمه الان

اضافه هارو بده بیرون 

چیزی به اونا نگو از همینم میمونی و قبحش میریزه زشته نگو

خدایا مرسی❤️💋
2706