2703
2553

چرا ما این جوری ایم؟ چقد ازدواج و مساله خواهرشوهر و مادرشوهر و جاری پیچیده ست! 90 درصد زن هایی که دیدم این بحران هارو داشتن و حالشون خوب نبود در مورد این افراد. اون 10 درصدی هم که دیدم حالشون بد نبود، بنظرم خودشون آگاهانه دیدگاهشون رو تغییر داده بودن تا درگیر این مسائل نشن، یا گاهی دو طرف واسه خاطر تو مردمی جوری با هم تا میکنن تا وجهه شون خوب نشون داده بشه و این خیلی خوبه. ولی همونا هم بخوان عادی باشن به معضل میخورن...

کلا انقد برام عجیبه این مسئله که شاید هیچوقت ازدواج نکنم

یکم واضح حرف بزن 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آره نمیدونم واقعا چقد عجیبه ب نظرم مشکل از مردای ایرانیه ک خانوادشون خیلی از زناشون براشون مهم ترن وگرنه اگه هرزنی بدونی اولویت مردش اونه هرگز سره خواهرشوهر مادرشوهر ناراحت نمیشه حتی اگه اونا فحشش بدن ولی شوهرش پشتش باشه این اتفاق نمیوفته مشکل از مرداس ک نمیدونن وقتی ازدواج میکنن خانواده اولشون همسرو بچشونه 

من تو دور و اطراف خودم زیاد همچین مشکلاتی رو نمیدیدم ولی تو نی نی سایت خیلی بهش برخوردم 

از طرف دیگه خیلی وقت ها نمیشه قضاوت کرد که واقعا خانوم مقصره یا مادرشوهر یا شوهره 

چندین بار شده خانوما اعتراف کردن خودشون شروع کننده ی بحث ها بودن یا با فحش و کتکاری قضیه رو کشدارش کردن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
عاقا شووووهر پیدا نمیشه بهانه نکنین اینارو الکی الکی😂😂😂😂

بدم میاد از این حرفا ... شوهر نیست و فلان ... فقط مال جهان سومه😖

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2714