2726
عنوان

یه سوال راجب تصادف دارم

104 بازدید | 10 پست

امروز یه ماشین از پشت به ماشین ما زد و توی اون لحظه فکر کردیم اتفاقی نیفتاد اما بعد متوجه شدیم که ماشین ضربه خورده و خسارتش هم کم نیست به نظرتون راهی واسه پیگیری هست؟

چک کنید اون اطراف دوربین هست یا نه

چرا به عنوان یک آقا در نی نی سایت فعالیت می کنم؟    به شما مربوط نیست!                                                                    چرا در فلان پست یا تاپیک، جزییاتی از زندگیم رو بیان می کنم و در جای دیگری از پاسخ دادن به شما امتناع می کنم؟                 به شما مربوط نیست!                                               من رو خاله زنک، بیکار و بی قیدوبند می بینید و ازم بدتون میاد؟                                                            به من مربوط نیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی از ماشین پیاده نشدید نگاه بندازید  برید ببینید اون منطقه دوربین مدار بسته بوده شماره پلاک ...

پیاده شدیم و ماشین طرف مقابل داغون شده بود وولی ما چیزی نشد در ظاهر الان دیدیم که بله