2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزن گوگل استخاره آنلاین سایت شهیداوینی

درست درمیاد؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

منم میخوام.اگه کسی آمد لطفا لایکم کن..

امیدوارم تصمیمت درست و خیر باشه عزیزم.🦋💗

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

من نمیدونم استخاره کردن در چه موقعیتی درسته یا ضروری... ولی یه آشنا داشتیم استخاره کرد برا ازدواجش و خوب اومد ولی رفت در زندگی دچار مشکل شد و طلاق گرفت. من نمیگم استخاره نباید کرد. بعضا هم درست میاد. ولی بهتره توکل کنیم به خدا و ازش بهترین چیزارو بخوایم. 

من یه مدل استخاره هم شنیدم نیت میکنی بعد نماز برا باز کردن قرآن و اولین آیه در سمت راست میشه جوابت 

در ضمن اگه میخوای بدونی تصمیمت درسته به خدا رجوع کن. اگه کاری که میکنی خدا هم راضیه و هدفت و روش ت درست و اصولیه، در مسیر درستی هستی و آخرش خوشبختیه. حتی اگه اولش مشکل هم باشه. اما آخرش خوشیه. چه بسیار موقعیت هایی که اولش همه چی خوبه و آخرش مطابق میل نیس. 

من میگم درس بخونم ب چیزی ک میخوام میرسم میگ همسری ک انتخاب کردین مناسب شما نیست اشتباههفک کننممممم

عزیز دلم استخاره یعنی بین دو کار گیر کردی و داری از خدا مشورت می گیری این نیت شما یعنی خبردارشدن از آینده که فکر کنم خب درست نیست نیت

عزیز دلم استخاره یعنی بین دو کار گیر کردی و داری از خدا مشورت می گیری این نیت شما یعنی خبردارشدن از ...

اهاااا😅😅😅

میگممم اشتباه میاد میخندم فقط راستش😅

میگم ازدواج نکنم یا ازدواج کنم 

میگه معالمه خوبیه😐

2706