2410
2553

شاید هورمونی باشه. یکم کره بخور ببین درست میشه؟ بدنت خیلی ضعیفه؟ یا استرس داری؟

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شاید هورمونی باشه. یکم کره بخور ببین درست میشه؟ بدنت خیلی ضعیفه؟ یا استرس داری؟

استرس که هیچی کلا ادم ریلکسیم .. احتمال داره سردی به بدنم قالب شده باشه؟ چون خیلی سردی میخورم یکمم وزن اضافه کردم 

💙 با افتخار استقلالیم ...
 تا یه هفته عقب انداختن مشکلی نداره اما اگه حساسی از طب سنتی یا اسلامی دارو بگیر فوری منظم میکن ...

اره دقیقا این سه ماه همش بازی در میاره ولی قبلا همیشه یه روز مشخص میشدم الان همیشه تو این هفته ول میخوره یه ابر میاد جلو یه بار میره عقب 

2714
بله امکان داره؟؟ ترشح داری ؟؟ بوی بد خارش؟؟؟

بوی بد نه ولی ترشح که همیشه داشتم جوونترم که بودم داشتم .. یه چیزیم که هست اخر مرداد رفتم مسافرت و یکی دوکیلوم وزن اضافه کردم میشه مال اینام باشه؟

برای بارداری؟ امکان نداره باردار باشم چون ماه قبل 25 بود که پاک شدم 

نه ولی چون نا منظم شدید حتما باید سونو بدید. من سونو دادم کیست ریز داشتم

هرکی با من مشگل داره، مشکل گشاابلفضللللل😊
ن بابا چ ربطی داره چ رنگی ترشخاتت؟

بی رنگن خیلی بی رنگ معمولا نزدیک به پریودیم و تا  یه هفته بعد پریودیم ترشح دارم اون دو هفته وسطش نه زیاد 

2706