2726
عنوان

ممکنه pco کاملا خوب بشه؟!!!!

184 بازدید | 12 پست

من ازاول پریودام نامنطم بود....

10ساله بچه دار نشدیم....

حتی کوتر تخمدان رفتم....

عوض اینکه منظم شم اصلاااااااا دیگه پریود نمیشمممممم تا امپولی قرصی چیزی بزنم 

کل بدنم موهاش پررنگ شده...

15ساله میدونم pco هستم ولی خفیف منتها باعلایم شدیییید!!!!

دیروز تو سونو گفت اصلااا آثاری از pco ندارم!!!!

کاملا سالم و خوبه

ممکنه همچین چیزی؟؟؟

خیلی تعجب کردم

میشه اثر دارو هام باشن؟؟؟

کسی بوده؟؟؟

اره بودن  که رفع شدن 

حالا شما محض اطمینان یه جا دیگه م برو سوند 

میخوای چند روز بعد پریودیت برو که ببینی اصلا فولیکول داری یا نه

انشالله معجزه شده

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله میشه  مثلا اونایی که بر اثر چاقی پی سی هستن

من اخه اتفاقا 10 کیلوهم چاق شدم.

ینی خدارو شکر احتمالش هست خوب بمونم و عودنکنه؟

و اینکه اگه خوب شده پس چرا بازم تخمک گزاری و... ندارم؟ چراعلایم کم نشده؟

من اخه اتفاقا 10 کیلوهم چاق شدم. ینی خدارو شکر احتمالش هست خوب بمونم و عودنکنه؟ و اینکه اگه خوب شد ...

ازمایش ذخیره تخمدان دادی؟؟؟ 

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
بله میشه  مثلا اونایی که بر اثر چاقی پی سی هستن

میشه اگه اطلاعاتی داری بگی یعنی ممکنه لاغر بشن خوب بشه ؟فقط بر اثر چاقی تنبلی داشته باشن؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
میشه اگه اطلاعاتی داری بگی یعنی ممکنه لاغر بشن خوب بشه ؟فقط بر اثر چاقی تنبلی داشته باشن؟

خودم فقط بر اثر چاقی بود و بعد لاغری اولین اقدام باردار شدم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
خودم فقط بر اثر چاقی بود و بعد لاغری اولین اقدام باردار شدم

چن کیلو کم کردی ؟دارو ام مصرف کردی؟

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم