2726

آش رشته

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیز مقوی بخور برو حمام زیر دوش سینه ها تو ماساژ بده بلکه ان شاء الله  شیرت زیاد بشه

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

من هرکار بگی کردم از قطره شیرازه گرفته خوردم تا هرچی که گفتن خوبه اما شیرم زیاد نشد که نشد. وزن دخترم به شدت کم شد و آخر مجبور شدم شیرخشک بدم و نهایتا هم شیرخشکی شد

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
تا چند وقت بهش شيرخشك ندادين 

تا ۲۴ روزگی، دکترش میگفت نده! هی وزنش اومد پایین. بعد بردم یه دکتر دیگه، گفت در حقش کم لطفی کردی که تاحالا شیرخشک ندادی. تا شیرخشک دادم سریع شروع کرد به وزن گیری

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
تا ۲۴ روزگی، دکترش میگفت نده! هی وزنش اومد پایین. بعد بردم یه دکتر دیگه، گفت در حقش کم لطفی کردی که ...

اخي عزيرم منم بهش ميدم چون نمبتونم ببينم گرسنه بمونه ولي واقعا شيرم كمه نميدونم از اثرات سزارين يا واقعا شير ندارم