2733
2734
عنوان

چرا هیچکی بلد نیست!!!

124 بازدید | 25 پست

سند خونه ای ک دررهن بانکه ،،، الان سه دنگش ب نام منه ، و همسرم میخواد سه دنگ دیگه رو هم ب نام من بزنه .....

همچین چیزی ممکنه؟؟ 

اخه سند درررهن بانکه.... 

وام به نام کی هست؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام با اجازه بانک و حفظ حقوق رهنی با نک بله 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2731

میتونین قولنامه بنویسین

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2738
وکالتی ارزش داره؟

همسرم کارمند بانک

میگه نمیشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
یعنی بریم بانک اجازه بگیریم؟

کدوم بانکه ...برید بانک درخواست کنید و تو در خواست قید کنید که با حفظ حقوق رهنی بانک این کار رو می کنید 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
ببخشید میشه ازشون بپرسید ،پس راهش چیه؟  بانک مسکن گرفتیم.وام رو

میگن بانک ها با هم فرق داره تو بعضی قوانین

بهتره از بانک مسکن سوال کنید 

2706