2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااای منممممم اه اه یاد اون روزام می افتم می خوام سکته کنم 😩

فکر کن پدر شوهرم بعد عروسی یه شوهرم گفته بود تو عقد کاری کردین شوهرم گفته نه گفته پس چرا میرفتید تو اتاق در هم قفل میکردید. خیلی بیشعور  و بی فرهنگن

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خواصن بااین شرایط چرا مخوابی

خوب شوهرم میگه بمون و دوست داره یه روزایی پیشش باشم ولی موقع خواب اونم بدتر از من خجالت میکشه چیزی بگه اما به نظرم خودوشون باید این کارو نکنن

2728

نمون بابا خودتو کوچیک نکن 

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
فکر کن پدر شوهرم بعد عروسی یه شوهرم گفته بود تو عقد کاری کردین شوهرم گفته نه گفته پس چرا میرفتید تو ...

😓🤐منم به اصرار شوهرم می موندم ولی حیف حیف کاش عقل الانمو داشتم 

😓🤐منم به اصرار شوهرم می موندم ولی حیف حیف کاش عقل الانمو داشتم 

منم سنم کم بود حرفم رو گوش نمیداد میگفت مهم نیست هیجی نمیگن ولی جقدر آبروریزی کردن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
منم سنم کم بود حرفم رو گوش نمیداد میگفت مهم نیست هیجی نمیگن ولی جقدر آبروریزی کردن 

منم ۱۶ سالم تازه تموم شده بود که عقد کردم فک کن چقد بچه بودم هیچی رو به منظور برداشت نمی کردم بعدها فهمیدمممم اما چه فایده همش میگم تقصیر خودم بود که از سر بچگی بچگونه رفتار می کردم،الانم میگم اگه یه روز خدا بهم دختر بده زیر ۲۴ ۲۵ اسم شوهر بیاره میزنم تو دهنش 😩