2733
2734
عنوان

عشق فامیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 3317 بازدید | 42 پست
عاشق تفسیرات تو شدم عزیزی عزیز ، من عاشق دختر خالمم و داداشم هم عاشق خواهرش ، یکم بلا نسبت خر تو خره

وااا این که موردی نداره برو حرف بزن بابا من فکر کردم هردوتاتون از یکی خوشتون میاد

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌
عاشق تفسیرات تو شدم عزیزی عزیز ، من عاشق دختر خالمم و داداشم هم عاشق خواهرش ، یکم بلا نسبت خر تو خره

آهان یعنی همونی که تو میخوای خواهرت عاشقش شده بعد مامانت نمیزاره داداشت سومی رو بگیره؟ چه ربطی داره تو اونو بگیر اینم اونو

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا این چند هفته پیش خونه فامیل مهمون بودیم اونام اومده بودن و یکی از پسر خاله هام که با هم صمیمی ه ...

هیچ معنی نمیده 

شاید کلا فکرش اون لحظه درگیر بوده به چیزی فکر‌میکرده اصلا حواسش به شما ها نبوده باشه

یعنی کل تاپیک جوکه هرکی یک برداشتی کرده چقدرم متفاوته برداشت ها🤣

2738
هیچ معنی نمیده  شاید کلا فکرش اون لحظه درگیر بوده به چیزی فکر‌میکرده اصلا حواسش به شما ها نبود ...

نه بابا این قضیه جدی تره من فقط یه نمونه از واکنش هاش رو گفتم یعنی توی هر حالت دیگه حواسش یجا دیگست همون لحظه داشت باهام صحبت میکرد .

پسر عموی منم همسن شما بود و عاشق من ولی چون سنش کم بود و خونه و کار درست حسابی نداشت روش نشد با خانواده من درمیون بذاره فقط به مامان و خواهر خودش گفته بود البته من ۲ سال ازش کوچکتر بودم

اونم دید برامن داره خواستگار میاد یه شب به خودم پیام داد و همه چیزو بهم گفت 

منم نمیگم دوستش نداشتم اتفاقا برعکس از بچگی هوامو داشت بعدم که بزرگتر شدم کمتر میدیدمش ولی اسمش که میومد گوشامو تیز میکردم و یه جورایی با بقیه ی پسرای فامیل فرق داشت برام

ولی من جواب منفی بهش دادم و با شوهرم ازدواج کردم