2733
2734

پروسه طلاق رو میگید بهم؟ با چه عنوانی دادخواست طلاق دادید؟

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

اگه شوهرت معتاد نیست دست بزن نداره نمیتونی درخواست طلاق بدی. اگه بچه اش نمیشه اگه زندان نمیره 

بهتره اول درخواست مهریه بدی 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درخواست طلاق ندادم.مهریه و نفقه رو اجرا گذاشتم.البته همه پرونده ها بنفع من بود تمیکنم بردم.ی پرونده کیفری علیهش داشتم براش شلاق بریدن و دراخر خودش اومد گفتدتوافقی جدا شدیم.بعد کارای توافقی رو تو ی روز کردیم الانم منتظر روز محضرم

2731
اگه شوهرت معتاد نیست دست بزن نداره نمیتونی درخواست طلاق بدی. اگه بچه اش نمیشه اگه زندان نمیره  ...

نه این مشکلاتو نداره. من خسته شدم ازش

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
اگه شوهرت معتاد نیست دست بزن نداره نمیتونی درخواست طلاق بدی. اگه بچه اش نمیشه اگه زندان نمیره  ...

وووووی امضات 

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹
من درخواست طلاق ندادم.مهریه و نفقه رو اجرا گذاشتم.البته همه پرونده ها بنفع من بود تمیکنم بردم.ی پرون ...

مثله من

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
وااای خیلی سخته اول باید بری دفاتر الکترونیکی دادخواست بذی تا شعبت معلوم شه کفش آهنی بپوشی بیوفتی تو ...

حضانت دختر بچه با مادره، درسته؟

2738
من درخواست طلاق ندادم.مهریه و نفقه رو اجرا گذاشتم.البته همه پرونده ها بنفع من بود تمیکنم بردم.ی پرون ...

عمرا خودش طلاق بده

اره عزیزم..خیلیم سخته..بنظرت بعد محضر ادم اروم.میشه؟

تا یک هفته من تو شوک بودم باورم نمیشد زندگیم خراب شد..ولی کم کم به خودم اومدم...فقط باید قوی باشی وگرنه طلاق از پا میندازدت

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

سعی کن توافقی جداشین با بخشش مهریه 

وگرنه تا ۱۰سالم نمیتونی طلاق بگیری اگه خودش نخواد

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2706