2726
عنوان

و خدایی که مراقبم بود...

226 بازدید | 21 پست

من افسردگی دارم و تحت نظر متخصص اعصاب دارو مصرف میکنم چند روز پیش که دکتر رفته بودم چون خیلی دیرم شده بود بعد از گرفتن داروها دیگه پیش دکترم نرفتم که داروها رو نشونش بدم.

شب موقع خواب اتفاقی چشمم به نسخه ام افتاد و متوجه شدم اعداد روی یکی از قرصها با عدد توی نسخه همخوانی نداره و با اینکه هیچ وقت به خاطر اعتمادم به پزشکم درمورد داروها سرچ نمیکنم اما اینبار این کارو کردم و متوجه شدم دارو، داروی درمان نازاییه! سریع به پزشکم تکست دادم و ازش پرسیدم برام چه قرصی نوشته و متوجه شدم دکتر داروساز داروخونه تو دادن قرص اشتباه کرده! با اینکه پزشکم خیلی واضح و خوش خط نوشته بود!

فردا که برای گرفتن نسخه ی جدید دوباره مطب رفتم دکترم گفت مانا زنده بودنت یه معجزه است! اگه اون قرص رو می خوردی اونقدر با داروهایی که مصرف میکنی تداخل داشت که می مردی! 

من به خاطر مشکلات زندگیم خدا رو فراموش کرده بودم اما انگار اون هنوزم من رو به خاطر میاره...

پی نوشت: من به داروخونه رفتم و حسابی از خجالت اون داروساز در اومدم

و هنوز هم میشود در گلدان شکسته گل کاشت...

قرصای اعصابو باید حتما ببری به دکترت نشون بدی چک کنه خداروشکر که خوبی

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه قرصی میخوردی؟ و چه قرصی بهت اشتباهی داده بود؟ بگو ادم بدونه بد نیست

باید بهم کلومیپرامین ۱۰ میداد اما به جاش اوومید۵۰ داده بود!

و هنوز هم میشود در گلدان شکسته گل کاشت...

چقدر خوببببببب.خدا دوست داره هاااا😍😍😍😍😍😍😍دعای عزیزات پشت سرته

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706