2726

تصمیم دارم هر شبی که فرصت کنم یه بخشی از وقتم رو بذارم اگر دوستان سوال یا راهنمایی در مورد دندانپزشکی دارند در حد سوادم پاسخگو باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا من سنم کمه دندونام پوسیده اس  ۳ تا دندون کشیدم همش تو دندونپزشکی ام ۲۶ سالمه چیکار کنم همین چندتا بمونه دگ برام خسته شدم وضعیت مالی خوبیم ندارم هر چی در میارم خرج دنددونه

دندون نیش جلوم افتاده و خیلیی ضایعه فقط ایمپلنت راه حلشه؟

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

چرا کسایی که داخل پاشون پروتز هست..حتما موقع مراجعه به دندون پزشکی به پزشک اطلاع بدند؟؟

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
2706