1472
1411

سلام عزیزان

من دخترم ۲سالو دوماهشه دکتر بخاطر دیر راه افتادن و حرف نزدنش که حتی ۱کلمه هم نمیگه و اینکه کمی تعادل نداره براش ام ار ای نوشته. الان من ازتون چن تا سوال دارم توروخدا اگه اطلاعی دارین جواب بدین.

۱_ برای چن دقیقه دخترمو بیهوش میکنن؟

۲_ ببرم بیمارستان خصوصی یا دولتی؟ از نظر کیفیت داروی بیهوشی میگم میترسم تقلبی باشه و بی کیفیت.

۳_چه کارایی انجام بدم قبل عکس برداری؟ معدش خالی باشه نباشه.

۴_بعد اینکه بهوش میاد عوارض خاصی داره؟ از چه لحاظ مراقبش باشم؟ ینی غذا چی بدم چی ندم؟

۵_سوال اخرم اینه که اگه خدایی نکرده خدایی نکرده ام ار ای آتروفی مغزی تشخیص داد با دارو خوب میشه؟

لطفا مهربون باشیم باهم 

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
بیهوش که نمیکنن، یه خواب آور خفیف بهش میدن که عوارضی نداره. انگار که می خوابه و بیدار میشه. ایشالا ک ...

اخه من از دکتر پرسیدم گف بیهوش میکنن

لطفا مهربون باشیم باهم 
عزیزم متاسفانه من هیچ اطلاعی ندارم فقط خواستم بگم انشالله که هیچ مشکلی نباشه و به زودی دخترتان خوب ب ...

عزیزم قربونت برم.

مرسی بابت دعای قشنگ

انشاءالله به حاجت دلت برسی

لطفا مهربون باشیم باهم 
اخه من از دکتر پرسیدم گف بیهوش میکنن

دخترمن واسه اسکنش اصلا دارو خواب آورم ندادن.  خودم تو بغلم خوابوندم بعدش گذاشتمش تو دستگاه

شکوه تخت جمشید اشک شد از چشم من افتاد ، از آن روزی که خاک پای سلطان خراسانم
1449
قربون شما من مشهد زندگی میکنم از امام رضا هم میخوام که کمکتون کنه

مرسی مرسی😢😭 اسم دخترم ساحله. خود امام رضا داده بهم😢😭😢😭

لطفا مهربون باشیم باهم 

عزیزم منم منتظرم نوبت ام آر ای پسرم بشه.دکتر واسه تاخیر تکلم تجویز کرده به همراه نوار مغز و نوار گوش.ایشالله هم شما هم من هم همه‌ی مامانها سلامتی کامل بچه شونو ببینن.

دخترمن واسه اسکنش اصلا دارو خواب آورم ندادن.  خودم تو بغلم خوابوندم بعدش گذاشتمش تو دستگاه

اتفاقا منم به دکتر گفتم خودم بخوابونمش. قاطی کرد گف خانوم ما نوزادو بیهوش میکنیم مشکلی پیش نمیاد اینکه ۲سالشه. اصلا از دل یه مادر خبر ندارن 

لطفا مهربون باشیم باهم 
1474
عزیزم منم منتظرم نوبت ام آر ای پسرم بشه.دکتر واسه تاخیر تکلم تجویز کرده به همراه نوار مغز و نوار گوش ...

انشاءالله ماهرو جان انشاءالله.

لطفا مهربون باشیم باهم 
هیچکدوم از سوالاتو نمیدونم ولی براش دعا میکنم من دخترم 1/5ساله بود بشدت خورد زمین. ازش سی تی لسکن گ ...

مرسی که اومدی و برام وقت گذاشتی خدا دخترتو حفظ کنه برات

لطفا مهربون باشیم باهم 

سلام عزیزم 

پسر من وقتی حدودا دوماه و نیمه بود ازش ام ار ای گرفتن

بیهوش کردن

یه ساعت قبلش و نیم ساعت بعدش گفت بهش شیر ندم

مراقبت خاصی احتیاج نداره 

بعد از اینکه به هوش آمد خودشون تحت نظر میگیرن 

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
عزیزم انشاالله که چیزی نیست.کدوم شهری؟ من دخترم پنج ماهه بود بردم.واسه دختر من داروی خواب آور دادن. ...

من ارومیه هستم عزیزم.

دعا کن چیزی نباشه. 

منم میبرم مرکز خصوصی

لطفا مهربون باشیم باهم 
1457