1363
1389
عنوان

کیا خواهر خوب دارن مثل من 😍😍😍

797 بازدید | 96 پست

ما چهار تا خواهریم فاصله سنیم با اونا خیلی جوری ک میگن انگار بزرگت کردیم 

خیلی دلسوزم هستن خیلییی بهم کمک میکنن با اینکه متاهلم ولی خواهرام همیشه بهم پول میدن یا لباس ک میخرن برا منم میخرن  

😍😍😍خیلیی دوسشون دارم 

شما چطور؟! 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

ندارم

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...

داداشم خواهر خوب داره😃

سلام دوستان 😊آی ام صدف جون 😶آی ام دختر خوب 👱آی ام ناراحت 😢آی ام خوشمل 😍آی ام متولد زمستون ❄هیچ کس من ندوست😢 خوب خودم رو معرفی کردم 😆 راستی تو ای که داری میخونی خوبی؟ راستی این رو هم یادم رفت بگم آی ام بلدم بنویسم و بخونم شما زحمت نکش غلط املایی من رو بگیر ممنون 😊خوب چی بگم چی بگم خخخخخخخخخ😂😃 چی نگاه میکنی یاد یه چیز خنده دار افتادم 😑 راستی چه خبر؟ دوستان خواهش میکنم این قدر از من نپرسید کجایی هستم تو هر تاپیک که میرم یکی ازم میپرسه کجایی هستی نپرسید زیاد باشه آفرین هنوز داری میخونی خسته نشدی پس تا آخر بخون تا بت جایزه بدم راستی یه سوال خیلی مهم این خارجی ها چه جور میخوان زبون ما رو یاد بگیرن ما به بیشتر چیزا میگیم ها مثلا ها=اره ها=چی نگاه میکنی هاهاها=خنده ها=عصبانی و خیلی چیز های دیگه 😃😃اره همین بود چیزی که من بالا روش خندیدیم 😐 خنده نداشت نداشته باشی من که برای خندوندن اینجا نیومدم خب خب بریم جایزه بدیم اون که این همه خوند 😛 بفرما این هم جایرت🎁 من بازش کردم که بقیه نبینن جایزت چیه بای بای😄

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
1376
1396

@اشکوووووول۲    

سلام دوستان 😊آی ام صدف جون 😶آی ام دختر خوب 👱آی ام ناراحت 😢آی ام خوشمل 😍آی ام متولد زمستون ❄هیچ کس من ندوست😢 خوب خودم رو معرفی کردم 😆 راستی تو ای که داری میخونی خوبی؟ راستی این رو هم یادم رفت بگم آی ام بلدم بنویسم و بخونم شما زحمت نکش غلط املایی من رو بگیر ممنون 😊خوب چی بگم چی بگم خخخخخخخخخ😂😃 چی نگاه میکنی یاد یه چیز خنده دار افتادم 😑 راستی چه خبر؟ دوستان خواهش میکنم این قدر از من نپرسید کجایی هستم تو هر تاپیک که میرم یکی ازم میپرسه کجایی هستی نپرسید زیاد باشه آفرین هنوز داری میخونی خسته نشدی پس تا آخر بخون تا بت جایزه بدم راستی یه سوال خیلی مهم این خارجی ها چه جور میخوان زبون ما رو یاد بگیرن ما به بیشتر چیزا میگیم ها مثلا ها=اره ها=چی نگاه میکنی هاهاها=خنده ها=عصبانی و خیلی چیز های دیگه 😃😃اره همین بود چیزی که من بالا روش خندیدیم 😐 خنده نداشت نداشته باشی من که برای خندوندن اینجا نیومدم خب خب بریم جایزه بدیم اون که این همه خوند 😛 بفرما این هم جایرت🎁 من بازش کردم که بقیه نبینن جایزت چیه بای بای😄

من دوتا خواهر دارم جفتشون فرشته هستن

یکیشون که بی نظیره😍قربونش برم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
1339