2733
2734

خود من تو دبستان به معلممون گفتم نمرمو  زیاد دادی کمش کن😂😂😂😂 دقیق  نمیدونم فازم چی بود😂😂

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

😐 معلم نقاشیمو بوسیدم 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردم رو مردمر نوشتم تو املا.بعد ورقمو گرفت گریه کردم پس بده درستش کنم.داد.پاکش کردم دوباره نوشتم مردمر دادم😐

بعد دادن ورقه ها دیدم

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2738

چون  زنگ تفربح تو کلاس نشسته بودم ناظم دعوام کرد و منم گریه میکردم منو برد دفترش 

تازه نامه عذرخواهیم نوشته بودم مامانم نزاشت بدم 

الان بود میزدم دهنشو خورد میکردم  انگار چی کار کرده بودم سلیطه خانوم

من هر روز یه عالمه عکس میبردم مدرسه بچه ها ببینن😐یا مثلا به مامانم میگفتم بیا دنبالم همه ببینن مامانم ماشین داره قشنگ بیا جلوی در🥺خدایا چه کارایی میکردیم 😂✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

منم یبار ب معلمم بجای خانم اسدی بلند گفتم خانم ادسی واااای 

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)
2706