2737
2739
عنوان

خط کمرنگ در بی‌بی‌چک بعد از یه ساعت چند درصد احتمال بارداری داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منفی بود عزیزم  همون دیروز هم رفتم دکتر که گفت سری اول اقدامتون بوده و باید حالا صبر کنی و یه ...

قرص چی منکه میخوام این ماه لتروزول و اچ اس جی استفاده کنم امروز روز سوم پری هس میخام لتروزل بخورم

خدایا شکرت....
قرص چی منکه میخوام این ماه لتروزول و اچ اس جی استفاده کنم امروز روز سوم پری هس میخام لتروزل بخورم

لتروزول برای چیه؟ 

به من دوفاستون و متفورمین ۱۰۰۰ داده. به همراه قرص برای تیروییدم که کم‌کار هست و تقویتی بارداری برای خودم و همسرم

2738

هی یادش بخیر.من بیبی زدم گذاشتم دستشویی شوهرم اومد رفتیم بیرون.اصلا یادم رفت نگاه کنم.دو سه ساعت بعد اومدیم دیدم خط کمرنگه.میگفتن معتبر نیست .ولی حامله بودم جوجومم دختر بود .حیف هفت ماهگی اسمونی شد

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
اصلا کی اقدام کردی؟

اقدامم واسه ۲۹ تا ۲ شهریور بود ولی آز دادم منفی بود و همون روز رفتم دکتر، گفت ماه اول اقدامتون بوده و باید صبور باشید. قرص هم داد بهم و گفت معمولا ۱۵ درصد توی هر ماه احتمال بارداری ‌وجود داره.

2706