2726

خودم عجیب ترین ازدواجی که شنیدم مامانم تعریف میکرد یه دختر عمو پسرعمو همو میخاستن خانواده ها مخالف بودن دو خانواده از لج هم تویه روز رفتن تو یه محضر وپسر و دختر با کسی دیگه عقد کردن چند ماه بعد دوتاشونم جدا شدن باهم ازدواج کردن🤭😐

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماه پیش یکی از فامیلای دورمون که ۴۰سالشه و بچه بزرگش ۱۵سالشه واسه سومین بار ازدواج کرد و چون زنش دختر بود واسه سومین بار عروسی گرفت ما که دعوت نبودیم ولی وقتی شنیدیم قیافمون اینجوری بود😳

ماه پیش یکی از فامیلای دورمون که ۴۰سالشه و بچه بزرگش ۱۵سالشه واسه سومین بار ازدواج کرد و چون زنش دخت ...

🤭

ازدواج عشقم

پسره میخاست با من ازدواج کنه خونوادش برا اینکه منو نگیرن رفتن دختر عمه اشو واسش گرفتن و اینکه پسره ب دختره گفته بود من عاشق فلان دختریم اونم گفته بود اشکال نداره ب مرور زمان عاشقم میشی

و الان 8 ماه گذشته...

ازدواج عشقم پسره میخاست با من ازدواج کنه خونوادش برا اینکه منو نگیرن رفتن دختر عمه اشو واسش گرفتن و ...

😔تونستی فراموشش کنی؟منم تو این‌مرحله ام‌نمیتونم فراموشش کنم

یکی از آشناها دورمون پسره وضع مالی توپ با یه دختره ازدواج کرد دختره تو بستنی حجت کار میکرد &nbs ...

این دیگه واقعا میگن قسمت اتفاق افتاده ماهم داریم از اینجور ازدواج ها دوروبرمون

2706