2703
2553
عنوان

خوردن ترشی زیاد در دوران بارداری رو جنین تاثیر بد نداره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 183484 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سلامتی حدیث جون منم ترشیجات مثل آلبالو و لیموترش و غوره و ... از اینا زیاد دوست دارم و میخورم مثل ندا جون با نمک
درسته نی نی هر چی باشه قدمش رو چشمه و ایشاله سالم باشه ولی چون من خودم داداش نداشتم یکم ته دلم دوست دارم نی نیم پسر باشه
❤❤❤❤
2456
2714
مامان جونی
میوه که خیلی خوبه مخصوصا ترش باشه یعنی ویتامین c دارد اما نمک نخور که خطرناکه
من هم سر دخترم عاشق ترشی با برنج بودم بهم میگفتن بچه ات پسره ومنم که عاشق دختر بودم همش ناراحت میشدم یادش به خیر
مراقب نی نی ات باش
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
منم وحشتناک ترشی میخوردم.هر کی تو فامیل آلبالو تو فریزر داشت برام اورد.نی نیم دختر ه.مشکل خاصی نداره.من کلا از نمک خوشم نمیاد. ترشی ضرر نداره اگه فشارت پایینه کمتر بخور یا بدش یه چیزی بخور که ضعف نکنی.مثل عسل یا خرما
ندا جون ترشی باعث می شه همگلوبینه خونت بیاد پایین و به خاطره همین عوارضش اینه که ممکنه رویه خونه جگر گوشه تاثیر بزاره .....کم بود اهن ..... تیرگیه پوست .....سعی کن ترشی نخوری ...........من اصلا نخوردم .........ویار یه چیزیه که قدیمی ها می گفتن .خونه مادر شوهر به عروس نمی رسیدن و این رو گفته بودن که اگه عروس ویار کنه ندن بهش چشم بچه چپ می شه ........الانم به خودت بقبولون که نمی خورم نمی خورم ......سعی کن نخوری حداقل کمتر بخوری ...یه از همگلوبین بده اگه زیره نرمال بود اصلا نخور ..برعکس انار و اب انار بخور تا خونه بچه رقیق بشه ...به چپ بخواب .خون رسایی از چپ بهتره عزیم
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
2706