2726

از اول بی مزه بود خدایی😕

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از اول بیمزه و چرت بود.ساعت چند پخش میشه حالا؟

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

ساعت ۹ شبکه ۳

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭
ساعت چند میده 

۸:45

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706