1619
1632

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

هر کی یه اسمی دوس داره 

میخوای بقیه بگن😑

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رژیممه💁 اگر رژیم دارین یا اطرافیانتون تجربه موفقیت امیز داشتن توصیه های خوبتون رو به منم بگید😘
ما یکی کلثوم داشتیم گذاشت روژان

اين ك خوبه 

هاجر شده درسا😐🤦🏼‍♀️

ام البنين شده مليكا

آن ها درغگو هستند و ميدانند كه دروغگو هستند،و مي دانند كه ميدانيم دروغگو هستند!با اين وجود،با صداي بلند دروغ ميگويند!🖤✌🏻

بگو اسمت چیه اول☝🏻

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1614
ما یکی کلثوم داشتیم گذاشت روژان

اسم های مذهبی رو که میگن تغییر نمیدن...کلثوم مذهبی نیست مگه

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
اين ك خوبه  هاجر شده درسا😐🤦🏼‍♀️ ام البنين شده مليكا

ام البنین که خوبه

ولی خب ملیکاهم خوبه

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1432
اين ك خوبه  هاجر شده درسا😐🤦🏼‍♀️ ام البنين شده مليكا

خدایی هاجر بهتر از کلثومه.

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم دوبر سه بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم
1639