2726
براي منم داپلر نوشت دكتر براي ٢مهر بايد برم  ميشه بپرسم داپلر يعني چي  سونوي رنگي ازجنين ...

برا منم داپلر نوشت که تشخیص داد چسبیده برای اطمینان بیشتر و اینکه ببینه چقدر پیشرفت داشته جفت ام آر ای بدون تزریق هم داشتم ....خیلی روزهای سختی بود و الان میفهمم همش غصه الکی خوردم خدا از همچیز بزرگترِ......براتون یه زایمان موفق و شیرین رو آرزو میکنم ..

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
ممنون از توضیحاتت عزیزم. بچه الان کامله بخام زتیمان کنم. مشکل اینه بمارستان بستریم نمیکنه میگه باید ...

دکترت بگو نامه بده برای بیمارستان ...ولی هر چه زودتر عمل کنند بهتره چون جفت پیش رونده هست و ممکنه بیشتر بچسبه...اگر بچه کامله هر چه زودتر بهتره

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=104679902]دکترت بگو نامه بده برای بیمارستان ...ولی هر چه زودتر عمل کنند بهتره چون جفت پیش رونده هست و ممکنه بی ..

دکترم نامه داده بستریم نمیکنه بیمارستان. دیروز رفتپ بینارستان دکترش سونومو دید گفت پنجشنبه بیا بهت وقت بدم😥😢

😍🥰

سلام عزیزم منم امروز زفتم سونو دادم دکتر گفت تکه ای از جفت چسبیده و به رحم و برام نوشت آکرتا.  حالا فردا باید برم ببینم نظر دکتر خودم چیه؟هفته 36 هستم. هفته 30 سونو دادم همه چیز خوب بود یدفعه پیش اومد.بنظرت دکترم چی میگه؟ دکتر تو چی گفت؟

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2728
سلام عزیزم منم امروز زفتم سونو دادم دکتر گفت تکه ای از جفت چسبیده و به رحم و برام نوشت آکرتا.   ...

دکترم گفت برو بیمارستان بهتره زودتر زایمان کنی جفت هر چی بمونه بیشتر میشه چسبندگیش. نگران نباش عزیزم. توکلت بخدا باشه انشاالله زایمان خوبی داشته باشه.

بچه اولته؟ بهر حال باید سز بشی تو جفت خارج بشه

😍🥰
دکترم گفت برو بیمارستان بهتره زودتر زایمان کنی جفت هر چی بمونه بیشتر میشه چسبندگیش. نگران نباش عزیزم ...

نه عزیزم بچه دوممه اولی رو هم سزارین شدم.شما هفته چندم فهمیدی این مشکل رو داری؟به من هفته 36 تو سونوی معمولی گفت آخه چرا قبلش نگفت؟درد و خونریزی هم داری؟ممکنه رحممونو در بیارن اگه شدید باشه من دوست ندارم زودتر از موعد بدنیا بیاد ممکنه بچه بره تو دستگاه 

نه عزیزم بچه دوممه اولی رو هم سزارین شدم.شما هفته چندم فهمیدی این مشکل رو داری؟به من هفته 36 تو سونو ...

من ده روز پیش فهمیدم حدودا ۳۷ بودم.

دیروز رفتم بیمارستان دکتر گفت رحمتو در میاریم خیییبی ناراحتم نمیدونم چکنم😞😢

😍🥰
درد و خونریزی هیچی نداشتم تاحالا

با یکبار سونو نمیشه مطمین شدا. چند بار سونو دادی ؟سونوی رنگی کالر داپلر هم دادی؟که مطمین بشی؟اخه سونوی رنگی دقیقتره تو این مسئله

با یکبار سونو نمیشه مطمین شدا. چند بار سونو دادی ؟سونوی رنگی کالر داپلر هم دادی؟که مطمین بشی؟اخه سون ...

غاره عزیزم سونو داپلر دادم ک مشخص شد. نمیدونم چ کنم خیلی ناراحتم.

شما چکار کردی سونو رو دکترت دید چی گفت؟

😍🥰
غاره عزیزم سونو داپلر دادم ک مشخص شد. نمیدونم چ کنم خیلی ناراحتم. شما چکار کردی سونو رو دکترت دی ...

قبلش سونوی معمولی داده بودی؟جایی که دادی معروف و معتبر هست؟من اول سونوی معمولی دادم گفت اکرتا هستی بردم دکترم گفت گاهی اوقات تو سونو میگن اکرتا هستی اما ما وقتی شکمو باز میکنیم میبینیم که نه نبوده و مشکلی نیست اما برام سونوی رنگی نوشت وگفت حتما پیش فلان دکتر برم که خیلی معروفه و قبولش داره رفتم اونجا با اطمینان گفت نه هیچ نشانه ای از اکرتا نداری و همه چیز جفتت خوبه سرجاشه و نچسبیده.

اگه جای معتبری نرفتی بازم توش شک هست یا حتی معتبرم رفته باشی دکترم گفت گاهی تشخیص اکرتا اشتباهه و فقط موقع عمل فهمیده میشه نه قبلش

قبلش سونوی معمولی داده بودی؟جایی که دادی معروف و معتبر هست؟من اول سونوی معمولی دادم گفت اکرتا هستی ب ...

عاره تو سونوی معمولی هیچ مشکلی نبوده. تو رنگی نشون داد. نمیدونم والا.کاش برم ی جایه دیگه

😍🥰

سلام دوستان. من هم جفتم پایین هست البته لو لایینگ. سونو داپلر انجام دادم دکتر گفت برای اینکه مطمین شم جفت چسبندگی نداره باید سونو واژینال با مثانه خالی و پر انجام بدم با مثانه خالی انجام داد مشکلی نبود قرار شد چند روز دیگه مجددا با مثانه پر مراجعه کنم که با قطعیت نظرش رو بگه. اما شب دچار خونریزی شدید شدم و چشمتون روز بد نبینه سر و کارم به بیمارستان افتاد که بدلیل سونو واژینال بود. دیگه مجددا برای سونو مراجعه نکردم. میخواستم بدونم کسی برای تشخیص چسبندگی جفت سونو واژینال انجام داده؟ یا همون داپلر کافیه؟ مرسی

2706