2726

بچه ها امروز من یه خواب خیلییی قشنگ دیدم یه حس فوق العاده خوبی داشتم تو خواب، هیچوقت تا حالا همچین حسی تو دنیای واقعی نداشتم...خواب دیدم ما یه گروهیم چن تا دختر چن تا پسر که یه کار خلافی کردیم که پلیسای شهر دنبالمونن، خودشم ایران نبودیم یه کشور دیگه بودیم، خلاصه دیدم از قضا منو یکی از اون پسرا عاشق همیم، بعد قرار میزاریم که با قایق فرار کنیم بریم غار، پسرا گفتن بزارین اول ما بریم ببینیم خطری چیزی تو راه نیس بعدا شما بیاین...

خلاصه دیدم اونا که رفتن‌ یه صدای وحشتناک از رودخونه میاد، من دیگه کم مونده سکته کنم فک میکردم اتفاقی واسه عشقم افتاده، با هول و دستپاچگی قایقو میرونم برم ببینم چه خبر شده میرسم به غار، میبینم زنده اس...انگار دنیارو بهم داده بودن جوووریییی همدیگرو بغل کردیم که من توی خواب حسم توصیف نشدنی بود، خیلییی حس قشنگی بود دوتامونم داشتیم گریه میگردیم تو بغل هم..❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبلش چه فيلمي ديدي عزيزم؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

البته اینو بگم‌که من توی واقعیت هیچوقت تا حالا دوس پسری نداشتم و ندارم واسه همین این حسی که توی خواب داشتم رو برای اولین بار داشتم تجربه میکردم...خیلی حس ناب و قشنگی بود، همش دارم خوابمو مرور میکنم با خودم...کاشکی واقعیت داشت این عشق...

همچین حسارو همون تو خواب باید دید 😄

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2706