2410
2553
عنوان

پوستم داغون شده😭😭

301 بازدید | 17 پست

تورو خدا اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه.ماه سوم بارداریمم پوست صورتم وحشتناک خشک و سیاه شده هرچی مرطوب کننده آبرسان وازلین ...استفاده کردم بدترشده بهتر نشده.دکترمم بهم گفت بعد از زایمانت برو دکتر پوست الان هرکرم و داروییم نمیتونم استفاده کنم.چیکارکنم😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آب سیب زمینی بگیر بزن خیلی سریع اثرشو نشون میده ..منم اولش باورم نمیشد

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2720
بخدا خیلی وحشتناکه تمام صورتم پوسته پوسته شده ابروهام دماغم پیشونیم دور لبام.بدم میاد خودمو تو آینه ...

عکس‌بزار از یه قسمت پوستت

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
بخدا خیلی وحشتناکه تمام صورتم پوسته پوسته شده ابروهام دماغم پیشونیم دور لبام.بدم میاد خودمو تو آینه ...

منم صورتم لک اورد به چه بزرگی بعد زایمان دکتر رفتم خوب شد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470
2714
واسه روشن شدن پوستم؟

بله 

مادر منم مثل شما بوده اصلا ب خودت استرس نده بعد زایمان خوب میشی اصلا کرم ارایشی نزن هم برای خودت هم بچه ضرر داره پوستت را هفته ای یکبار اسکراپ بزن و هر روز با سفیداب پوستت را بشور

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

خیار رنده کن بزن به پوستت 

از ضد افتاب و کرم مرطوب کننده استفاده کن +نرم کننده چون مرطوب کننده فقط ابرسانی میکنه اما نرم کننده چون چربه لطیف میکنه صورتتو البته اگه پوستت خشکه بزن چون اگه پوستت چرب باشه جوش میزنی 

تغذیه ات رو درست کن 

موقع استحمام از اب داغ خودداری کن 

البته درباره راه حل هایی که دادم تحقیق کن چون نمیدونم بارداری برات ضرر داره یانه 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   
2706