1480
1605
عنوان

پوستم داغون شده😭😭

168 بازدید | 17 پست

تورو خدا اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه.ماه سوم بارداریمم پوست صورتم وحشتناک خشک و سیاه شده هرچی مرطوب کننده آبرسان وازلین ...استفاده کردم بدترشده بهتر نشده.دکترمم بهم گفت بعد از زایمانت برو دکتر پوست الان هرکرم و داروییم نمیتونم استفاده کنم.چیکارکنم😢😢😢

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
بخدا خیلی وحشتناکه تمام صورتم پوسته پوسته شده ابروهام دماغم پیشونیم دور لبام.بدم میاد خودمو تو آینه ...

منم صورتم لک اورد به چه بزرگی بعد زایمان دکتر رفتم خوب شد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470

مادر منم مثل شما بوده اصلا ب خودت استرس نده بعد زایمان خوب میشی اصلا کرم ارایشی نزن هم برای خودت هم بچه ضرر داره پوستت را هفته ای یکبار اسکراپ بزن و هر روز با سفیداب پوستت را بشور

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
1620

خیار رنده کن بزن به پوستت 

از ضد افتاب و کرم مرطوب کننده استفاده کن +نرم کننده چون مرطوب کننده فقط ابرسانی میکنه اما نرم کننده چون چربه لطیف میکنه صورتتو البته اگه پوستت خشکه بزن چون اگه پوستت چرب باشه جوش میزنی 

تغذیه ات رو درست کن 

موقع استحمام از اب داغ خودداری کن 

البته درباره راه حل هایی که دادم تحقیق کن چون نمیدونم بارداری برات ضرر داره یانه 

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  
1626
وازلین پوستو تیره میکنه بهتره از مرطوب کننده استفاده کنی با اب داغم اصلا حموم نکن بچت چیه؟

مرطوب کننده هم‌میزنم بی فایدس.هنوز جنسیتش مشخص نیس دوهفته دیگه سنودارم شاید مشخص بشه