2733
2734
عنوان

یه لحظه لطفا بیاید لطفا گزارش نزنید دوستان ممنونم ☺

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 30 پست
امضای این کاربر جواب بعضی دوستان رو میده! @شادی06    

نه عزیزم برداشتت خوب نبوده بخدا منظورم این نیس من خودم عاشق دینمم و پایبند بهشم ولی رفتار بعضی مذهبی ها اذیتم میکنه ☺( نمونش تاپیک قبلم خانوم ناسیا) اصلا اینکارا درست نیست 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم برداشتت خوب نبوده بخدا منظورم این نیس من خودم عاشق دینمم و پایبند بهشم ولی رفتار بعضی مذهبی ...

منم اگه قرار بود هروقت رفتار گروهی ک شما بهش میگید عیرمدهبیا ادیتم کرد بیام تاپیک بزنم روری حداقل ۳_۴تا میشد....

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
 منم اگه قرار بود هروقت رفتار گروهی ک شما بهش میگید عیرمدهبیا ادیتم کرد بیام تاپیک بزنم روری حد ...

خواهری تو این جامعه ای که ما داریم رفتار غیر مذهبی ها مهم نیس این مذهبیان که زیر ذره بینن مذهبیان که همه دنبال اینن یه چیز بدی ازشون ببینن بیان جار بزنن بگن ببین دیدی دیدی مذهبی چیکار کرد دیدی چطوری حرف زد 

بعضیا جوری رفتار میکنن که طرز فکر بقیه درباره مذهبی ها اینه که همشون عین همن ☺

بابا بخدا مذهبی جماعت انسان مهربون خوش صحبت خوش اخلاق محترم با شخصیت و.... نه کسی که دنبال بهونس تا بگه من مذهبی ام تو بدی ☺

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
2728
ايشون داره كلي حرف ميزنه ن راجب رفتار هر ي نفر

درسته 👌

خیلی از همونایی که شما میگی بهش مذهبیا توهین کردن 

بارها به نام کاربری من توهین کردن درواقع به همسر عزیزم😊

برای تاپیکای مذهبی من گزارش میزنن بترکه(اینو خود نی‌نی‌یار گفته) 😊

همونایی که شما میگی بارها به من فحاشی کردن حیف که اگر شات بزارم میترکم وگرنه میذاشتم 😊

خیلی از همونایی که شما سنگشونو به سینه میزنی تو این ایام تاپیک توهین زدن و به هر طریقی که تونستن به عزاداری‌ها و مذهبی‌ها و حتی امام حسین توهین کردن😊

حق_جو_باشیم#  

حق_طلب_باشیم#  

لازم به ذکره که رفتار بد رو هر دوگروه دارن 

مذهبی‌نماها و روشنفکرنماها😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
من رفتم مسجد نماز بخونم ودلم گرفته بود بعد خانومه ميگه شماها كجا بودين اينجا جاى منه برو اونور !!!!! ...

پیرزنا همینن دیگه 😂 به منم چندبار که رفتم گفتن ولی اگه بخوام برم از رو نمیرم میرم مث دختر خوب همون عقب می شینم😅

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2738
ايشون داره كلي حرف ميزنه ن راجب رفتار هر ي نفر

منم نماینده اون کل هستم

چطور اون فرد ک تاپیک قبل استارتر خوب رفتار نکرده فرد حساب نشده و تعمیم داده شد ب کل مدهبیا؟

استارتر در جوابی ک ب پست دومم دادی

پست اولمو بخون...جوابم اونه

خدانگهدار

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

اقا یکی جواب چهارتا کاربری منو که بخاطر تاپیکای صرفا مذهبی و بدون توهین زده بودم ترکید بده😂

ولی دوستان اینکه مذهبی تندرو داریم درست ولی خیلیا هم با مذهبیا مث دشمن رفتار میکنن اینو دیدم که میگم 

سابقه کاری مدیریتی دارم رفتم کارخونه الکترو استیل گفت رزومت خوبه ولیییی چادری نمیگیریم 

ولی من اگر توهین کردن اگر.مسخرم کردن اگر گفتن عهههه مگه چادری خوش تیپ میشه !حالا مثلا با چادرت میخوای به کجا برسی!چادرسر کردی یعنی خیلی خوبی !خیلی بیشتر از اینارو گذاشتم گوشه دلم نه با بی چادرا و اونا که حجاب ندارن برخورد بد کنم ولی اکثرا اونایی که جبهه میگیرن همه رو به یه چشم میبینن خیلی تو سایت دیدم 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

من همینجا به کسی توهین نکردم ولی خیلی توهین شنیدم واقعا متاسف واسه تربیتشون توهین کردن مذهبی و غیر مذهبی نداره زشته بابا جدای از دین ماها مگه خانوم نیستیم اکثرا این مادرها چجور بچه ای میخوان تربیت کنند، یه بار تاپیک زدم به به بریم نماز طرف تا اومد گفت برو ریاکار برو نماز تو بخون چرا تاپیک میزنی خوب 😲😲😲😲یعنی من هیچی نگفتم آخرم تاپیکم ترکید 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
نه عزیزم برداشتت خوب نبوده بخدا منظورم این نیس من خودم عاشق دینمم و پایبند بهشم ولی رفتار بعضی مذهبی ...

یچیزی میگم امیدوارم ناراحت نشی!

دارم کاملا دوستانه میگم!

ولی این تاپیک زدنت اشتباهه!!!

از نظر تو مذهبی های این سایت خیلی تند رفتار میکنن!!!

برعکس! از نظر من اونایی ک اعتقادی (ب قول خودشون ) ندارن خیلی تند رفتار میکنن!!!

اونقدی ک من توهین شنیدم از غیرمذهبی ها از مذهبی ها نشنیدم!!!!!!

این کارت باعث میشه فقط ذهن بقیه رو خراب کنی!!! شاید نیتت خوب باشه ولی عملا اشتباهه!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

وقتی غیرمذهبیا میان توهین میکنن و هر چی دلشون میخواد میگن مذهبیا که نمیتونن فقط نگاهشون کنن و هیچی نگن 

مگه شعارشون این نیست که دین من انسانیته پس حداقل انسانیت به خرج بدن و توهین نکنن تا مسئله ای هم پیش نیاد

تمام آیه ی قرآن همین است فقط حیدر(ع) امیرالمؤمنین است ❤❤❤❤❤ اُنظُر إلَینا یا اَباعَبدالله(ع) ❤❤❤❤❤   در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم" (سوره زمر آیه۵۶)
عیسی ب دین خود موسی ب دین خود کاری ب کسی نداشته باشیم بزرگترین دین انسانیته 

البته خدای عیسی و موسی یکیه و دینشون اسلام به معنی تسلیم بودن در برابر خداست!

همه باید تسلیم در مقابل خدا باشیم!

ضرب المثل از اساس خراابه

البته خدای عیسی و موسی یکیه و دینشون اسلام به معنی تسلیم بودن در برابر خداست! همه باید تسلیم در مقا ...

اخ قربون دهنت!!!

چقد دلم میخواست هرکی اینو میگه بهش بفهمونم ک حرفه اشتباهیه!!!!

ولی از اونجایی ک خورده میشم ساکت میشینم یه گوشه  

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706