2726

دوستان اول بگم قصد بی ادبی و توهین به هیچکس تاکید میکنم به هیچکس ندارم 

ولی یکم به خودمون بیایم من از بچگی مذهبی نبودم ولی با مردی ازدواج کردم که نیمه مذهبی حالا دوتایی یه زندگی و رابطه ای داریم که دوتامون عاشق امام حسین و اهل بیتیم خودم هم سعی میکنم چادر سرم کنم ادعا مذهبی بودن نمیکنم ولی عاشق خدا و دینم و کشور اسلامیم ایرانم .

متاسفاته دیدم که بعضیا که به نظر خودشون مذهبی ان با لحن زشتی با بقیه دوستان با افکار دیگه صحبت میکنن بچه ها بخدا خیلی زشته خیلی خیلی زشته که جوری رفتار کنین که بقیه از هرچی دین و خدا و پیغمبره زده بشن 

ادای روشنفکرارو در نمیارم نمیخوام بگم هرکی افکار خودش داره ولی بیاید به هم احترام بزاریم بیاید به هم دیگه کمک کنیم بیاید افکار خودمون به بقیه تحمیل نکنیم ☺

بخدا چه خانومای مذهبی چه غیر مذهبی عاشق همتونم بچه ها ما مثل خواهریم چرا با حرفامون بقیه رو ناراحت میکنیم ؟

حرفم با شماست خانوم مذهبی که با حرفات باعث میشی خانومایی که مذهبی نیستن از مذهبی ها متنفر بشن و بگن :((( ولشون کنین این مذهبی ها همشون عین همن ))) 

نمیترسید که فردا روزی چجوری میخواید به امام زمان جواب بدین روتون میشه بگید آقا من یجوری حرف زدم که از 10 نفری که میخواستن مذهبی شن 1 نفر بزور مذهبی شدن !

بچه ها من خودم تقریبا مذهبی ام ولی با حرفای یه خانوم مذهبی واسه یه لحظه هم که شده از مذهبی ها متنفر شدم ☺! 

ما به جای اینکه همه باهم متحد بشیم داریم از هم دور میشیم 

خانوم مذهبی یادت باشه هیچوقت دیوار بین خودت و غیر مذهبی نکش 

کاش یکم فقط یکم مواظب حرف ها و اعمالمون بودیم 

و در آخر مخلص و خاک پای همه مذهبی ها غیر مذهبی هام 😘❤

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حرف حساب زدي واقعا گريم ميگيره بعضي وقتي از دست ارشاد كنا

پروفایلت انجولی قبل عمله؟

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞

من خودمم مذهبی ام،ولی تااا دلت بخواد ازین خانومای مذهبی نما دیدم ک بلانسبت فقط پاچه میگیرن،غیبت میکنن ولی نماز میخونن،سر بی نمازی دیگران توهین میکنن،خدا هدایتشون کنه

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz

بخدا من خودمم نماز خونم بارها ختم قران کردم شبا تا دعا نخونم خوابم نمیبره ولی از همینجا میگم هییییییچ برتری ای به کسی که اینکارارو نمیکنه ندااااااارم

اونیم که چادر میپوشه هیییچ برتری ای به من بی حجاب نداره

برتری ادما به انسانیتشونه

این مذهبی نماها حال منو بهم میزنن انقدر از بالا نگاه میکنن به بقیه

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

دوستان وقتی رفتار خوبی از مدهبیا ببینن میگن مهم دات ادم ربطبی ب مدهبی بودن نداره

ولی رفتار بدشونو سریع ربط میدن ب مدهبش.

مسیله اینه اونا همش جوری برداشت میکنن ک در جهت تایید افکارشون باشه

در صمن من اینجا از هردو گروه رفتار نامناسب دیدم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

اره بخدا اعتقادات ادم باید تو دل خودش باشه متاسفانه بعضیا فقد برا ریا کاری دینشونو نگه داشتن

و اعتقادشون اینه ک اگه چادری نیستی پس کافری 

درصورتی ک من نمازام و روزه هام کامله و تا جایی ک میتونم محرماتو ترک میکنم و درعین حال چادری ام نیستم ولی حجاب معمولیمو دارم

وقتی کسی بهم برخورد میکنه میبینه نماز میخونم ی جوری برخورد میکنه انگار هر کی چادر نداره خداهم نداره

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
من رفتم مسجد نماز بخونم ودلم گرفته بود بعد خانومه ميگه شماها كجا بودين اينجا جاى منه برو اونور !!!!! ...

اینا خیلی ادمو اذیت میکنه 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
2706