1421
1389

دوستان اول بگم قصد بی ادبی و توهین به هیچکس تاکید میکنم به هیچکس ندارم 

ولی یکم به خودمون بیایم من از بچگی مذهبی نبودم ولی با مردی ازدواج کردم که نیمه مذهبی حالا دوتایی یه زندگی و رابطه ای داریم که دوتامون عاشق امام حسین و اهل بیتیم خودم هم سعی میکنم چادر سرم کنم ادعا مذهبی بودن نمیکنم ولی عاشق خدا و دینم و کشور اسلامیم ایرانم .

متاسفاته دیدم که بعضیا که به نظر خودشون مذهبی ان با لحن زشتی با بقیه دوستان با افکار دیگه صحبت میکنن بچه ها بخدا خیلی زشته خیلی خیلی زشته که جوری رفتار کنین که بقیه از هرچی دین و خدا و پیغمبره زده بشن 

ادای روشنفکرارو در نمیارم نمیخوام بگم هرکی افکار خودش داره ولی بیاید به هم احترام بزاریم بیاید به هم دیگه کمک کنیم بیاید افکار خودمون به بقیه تحمیل نکنیم ☺

بخدا چه خانومای مذهبی چه غیر مذهبی عاشق همتونم بچه ها ما مثل خواهریم چرا با حرفامون بقیه رو ناراحت میکنیم ؟

حرفم با شماست خانوم مذهبی که با حرفات باعث میشی خانومایی که مذهبی نیستن از مذهبی ها متنفر بشن و بگن :((( ولشون کنین این مذهبی ها همشون عین همن ))) 

نمیترسید که فردا روزی چجوری میخواید به امام زمان جواب بدین روتون میشه بگید آقا من یجوری حرف زدم که از 10 نفری که میخواستن مذهبی شن 1 نفر بزور مذهبی شدن !

بچه ها من خودم تقریبا مذهبی ام ولی با حرفای یه خانوم مذهبی واسه یه لحظه هم که شده از مذهبی ها متنفر شدم ☺! 

ما به جای اینکه همه باهم متحد بشیم داریم از هم دور میشیم 

خانوم مذهبی یادت باشه هیچوقت دیوار بین خودت و غیر مذهبی نکش 

کاش یکم فقط یکم مواظب حرف ها و اعمالمون بودیم 

و در آخر مخلص و خاک پای همه مذهبی ها غیر مذهبی هام 😘❤

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

حرف حساب زدي واقعا گريم ميگيره بعضي وقتي از دست ارشاد كنا

پروفایلت انجولی قبل عمله؟

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
1436

من خودمم مذهبی ام،ولی تااا دلت بخواد ازین خانومای مذهبی نما دیدم ک بلانسبت فقط پاچه میگیرن،غیبت میکنن ولی نماز میخونن،سر بی نمازی دیگران توهین میکنن،خدا هدایتشون کنه

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz

بخدا من خودمم نماز خونم بارها ختم قران کردم شبا تا دعا نخونم خوابم نمیبره ولی از همینجا میگم هییییییچ برتری ای به کسی که اینکارارو نمیکنه ندااااااارم

اونیم که چادر میپوشه هیییچ برتری ای به من بی حجاب نداره

برتری ادما به انسانیتشونه

این مذهبی نماها حال منو بهم میزنن انقدر از بالا نگاه میکنن به بقیه

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

دوستان وقتی رفتار خوبی از مدهبیا ببینن میگن مهم دات ادم ربطبی ب مدهبی بودن نداره

ولی رفتار بدشونو سریع ربط میدن ب مدهبش.

مسیله اینه اونا همش جوری برداشت میکنن ک در جهت تایید افکارشون باشه

در صمن من اینجا از هردو گروه رفتار نامناسب دیدم

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

اره بخدا اعتقادات ادم باید تو دل خودش باشه متاسفانه بعضیا فقد برا ریا کاری دینشونو نگه داشتن

و اعتقادشون اینه ک اگه چادری نیستی پس کافری 

درصورتی ک من نمازام و روزه هام کامله و تا جایی ک میتونم محرماتو ترک میکنم و درعین حال چادری ام نیستم ولی حجاب معمولیمو دارم

وقتی کسی بهم برخورد میکنه میبینه نماز میخونم ی جوری برخورد میکنه انگار هر کی چادر نداره خداهم نداره

دختری که چشاش👀درشته شیش هیچ ازبقیه دخترا جلوتره😎😎......خدایا کمکم کن خطا نکنم🙏
1432

عیسی ب دین خود موسی ب دین خود

کاری ب کسی نداشته باشیم بزرگترین دین انسانیته 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی همسرم پُشتِ منه....دنیا توی مُشتِ منه...
انجولي عمل نداره دخترياشه👩🏻

کی گفت عمل نداره؟وا

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
من رفتم مسجد نماز بخونم ودلم گرفته بود بعد خانومه ميگه شماها كجا بودين اينجا جاى منه برو اونور !!!!! ...

اینا خیلی ادمو اذیت میکنه 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
1418
امضای این کاربر جواب بعضی دوستان رو میده! @شادی06    

نه عزیزم برداشتت خوب نبوده بخدا منظورم این نیس من خودم عاشق دینمم و پایبند بهشم ولی رفتار بعضی مذهبی ها اذیتم میکنه ☺( نمونش تاپیک قبلم خانوم ناسیا) اصلا اینکارا درست نیست 

نه عزیزم برداشتت خوب نبوده بخدا منظورم این نیس من خودم عاشق دینمم و پایبند بهشم ولی رفتار بعضی مذهبی ...

منم اگه قرار بود هروقت رفتار گروهی ک شما بهش میگید عیرمدهبیا ادیتم کرد بیام تاپیک بزنم روری حداقل ۳_۴تا میشد....

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
 منم اگه قرار بود هروقت رفتار گروهی ک شما بهش میگید عیرمدهبیا ادیتم کرد بیام تاپیک بزنم روری حد ...

خواهری تو این جامعه ای که ما داریم رفتار غیر مذهبی ها مهم نیس این مذهبیان که زیر ذره بینن مذهبیان که همه دنبال اینن یه چیز بدی ازشون ببینن بیان جار بزنن بگن ببین دیدی دیدی مذهبی چیکار کرد دیدی چطوری حرف زد 

بعضیا جوری رفتار میکنن که طرز فکر بقیه درباره مذهبی ها اینه که همشون عین همن ☺

بابا بخدا مذهبی جماعت انسان مهربون خوش صحبت خوش اخلاق محترم با شخصیت و.... نه کسی که دنبال بهونس تا بگه من مذهبی ام تو بدی ☺

منم اگه قرار بود هروقت رفتار گروهی ک شما بهش میگید عیرمدهبیا ادیتم کرد بیام تاپیک بزنم روری حد ...

ايشون داره كلي حرف ميزنه

ن راجب رفتار هر ي نفر

عقايد مثل كفشه😊كفشتونو بزور نكنيد پاي بقيه
1442