2737
2734
عنوان

به نظرتون چیز بدی گفتم

203 بازدید | 24 پست

رفتم ملاقات عمه م عمل لیزر کرده تو رحمش یه تومور بوده .بهش گفتم مشکلت مثل مال مادر شوهرمه. مادر شوهرم هم اینجور بود تقریبا مشکوک به سرطان بودند .به نظرتون حرفم زشت بود انگار قیافش گرفته شد

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی ناراحتم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
این چ حرفیه 

اصلا حواسم نبود 😭😭

2738
لهش کردی😂😂😂

نخند خیلی ناراحتم بخدا 😢

خوب زود درستش میکردی میگفتی قربونتون بشم این همه اینجوری میشن مادرشوهرمم خوب شد چیزی نیست و...

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
تو اطلاعات بهش دادی،اما دکتری که عملش کرده حتما میدن آزمایش. اما خب شرایط خوبی برای این حرف نبود به ...

بهش نگفتم که مادر شوهرم گفتن مشکوک به سرطانه فقط میدونه عمل کرده 

2706