1428
1411

جلوی پدرشوهرتون لباس چه طوری میپوشین ؟ 

مادرشوهرم از صبح اومده خونمون که خونه رو واسم تر و تمیز کنه یه یه ساعت پیشم پدرشوهرم با خواهرشوهرم (مجرده) اومدن منم یه شلوار مشکی با تیشرت پوشیدم روسری سرم نکردم 

مادرشوهرم برگشت گفت قدیما دخترا حرمت باباشون نگه میداشتن افسانه (خواهرشوهر بزرگم) تا وقتی دختر تو خونه بود جلو باباش استین کوتاه نمی پوشید الان دیگه همه راحتن واسه خودشون حیا نمونده واسشون

شوهرمم اومد در گوشم گفت برو لباست عوض کن یه مانتو روسری بپوش 

یعنی چی الان مگه پدرشوهر نامحرمه  😐😐😐😐 

این چه طرز فکریه 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
1432

من جلوی بابای خودمم روسری سرمه ...

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              

وای چ مادرشوهری داریا..معلومه مادر شوهره هاااااا😨😨😨 بگو بتو چه اخه فوضول خدا حلال کرده تو چی میگی😠😠

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1427
1364