2726
عنوان

بخشی از زندگیم🙇

369 بازدید | 24 پست

از بچگی عاشق معلم شدن بودم یادمه 5 دبستان بودم موصع انشا این بود ک دوس دارید چه رشته ایی رو انتخاب کنید!؟ من همینجوری نوشتم دوس دارم مهندس کامپیوتر بشم ک در اینده بتونم مدرس کامپیوترم باشم! خلاصه گذشت و ما رفتیم اول دبیرستان و همه دوستام رفتن رشته ی تجربی😣 منم خیلی بهشون وابسته بودم گفتم منم میرم تجربی ک تنها نشم خلاصه رفتم مدرسه پرونده رو هم پر کردم ولی بخاطر ریاضیم ک پایین بود مشاوره گف اگه ترم اول ریاضیت پایین باشه وسط سالم ک شده تغییر رشته ات میدن و میبرنت انسانی😐خلاصه پرونده رو ول کردم اژانس گرفتم مستقیم رفتم هنرستان و کامپیوتر ثبت نام کردم😯 وقتی رفتم خونه بابا مامانم تعجب کردن از رشته ام😕 ولی من دیگه ثبت نام کرده بودم! حس بدی داشتم بدون دوستام انگار اول مهر یه جوری بود! ولی سریع دوست پیدا کردم و از شانس افتادم با 5 تا دختر شر و درس نخون😂 ولی من شیطونی میکردم درسمم میخوندم در جا هم قبول شدم دانشگاه با 18 سال سن دانشجو شدم😊ولی ب علایق دیگمم رسیدم مثل خیاطی چرخ خریدم کلاس رفتم مدرک گرفتم و الان سالهاس کارایه خیاطی خانوادمو خودم انجام میدم یا مثلا چرم دوزی ک دانشگاه منبع درامدم از چرم دوزی بود و کلی کیف فروختم!

اون بین عاشق شاغل شدن بودم دوست داشتم حالا ک مهندسم یه شرکتی جایی کار کنم 3 جا رفتم هر سر جا کلا افراد اون شرکتا فامیل بودن! و بشدت منو اذیت کردن خدا لعنتشون کنه خیر نببین وگذارشون ب خدا چون من غریب بودم ازم کار میکشیدن افسرده شده بودم! چقدر مسیرا طولانی بود چقدر گرسنگی میکشیدمو و گرما رو تحمل میکردم تا ب خونه برسم! 

دیگه روم نمیشد ب خانوادم بگم کار پیدا کردم😢

اصن دیگه روحیه رفتن نداشتم خسته بودم از همه چی! 

تا ی روز توی این سرچ کردنا یهو کلاس عکاسی دیدم و سرچ کردم تو شهر خودمم کلاسشو پیدا کردم! زنگ زدم گف ک هزینه اش 300 هست با خانوادم صحبت کردم موافقت کردن منم رفتم ولی همون جلسه اول گف باید دوربین داشته باشی واییی شبی ک ب بابامگفتم دوربین میخوام چنان دادی زد ک چسبیدم ب دیوار خلاصه گف پولشو ندارم! ولی من دیگه ثبت نام کرده بودم 😢 پسنداز داشتم در حد 3 تومن همونو واسم یه دوربین و کیف خرید! کلاسا خوب بود دوست پیدا کردم اردو میرفتیم کم کم عکاسی مدارسو گرفتم کم کم از طریق چند تا دوست رفتم سمت ادیت فیلم و امروز حال دلم خوبه چون بعد یکلی سختی بلاخره ب ارامش رسیدم! و قراره یکی از اتاق های خونمونو ک یه اتاق 30 متری هست آتلیه تخصصی بارداری و نوزاد کنم ب زودی انشالله😍🙇❤

پ.ن: لطفا برای رو ب راه تر شدن زندگیم یک حمد بخونید ممنونم از همه ی شما مهربونا😍❤🙇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم عاشق عکاسی ام 

بنظرم عکاسی تو فضای باز انجام بده ک نخواد جایی رو هم اشغال کنه ،دوست من همینکارو میکنع

مارک دوربینت چیه؟من دلم میخواد کانن ۷۱۰d بخرم 

اصلا عکاسی بلذ نیستم البته

یه روزی تو کوچه ماهم عروسی میشه:)

چقدر شیرین و صمیمی و دلنشین😍😍😍

انشالله موفق باشی عزیزم

فضای اتلیتون هم خیلی قشنگه

انشالله پر رونق و پر برکت باشه کارتون

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
اینم قراره عین همین ورودی آتلیه ام باشه😍 البته قراره کفش رو چمن مصنوعی بزنم و یک حوض کوچولو دعا کنی ...

عالی👏👏👏👏

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

موفق باشی 

ایشالا به همه آرزوهات برسی 🙏🙏 

آفرین که عقب نشینی نمیکنی ، منفی بافی نمیکنی، جسارت داری و روی پای خودت هستی 

گلیمت رو از آب میکشی 

این بزرگترین موهبت یک انسان هست 

از دخترهای قوی خوشم میاد 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706