1428
1389
عنوان

کمککک. اداب معاشرت

159 بازدید | 23 پست

کسی رو (دوست دور) میخوای ببری گردش با اتوبوس و وسسله عمومی زشته؟؟؟ 

با مرد(دوست صمیمی) رفتی رستوران قبلش گفتی مهمون من.ولی اون حساب کنه زشته؟؟(اخه یه کم لفتش دادم اون بیچاره رفت جلوحساب کرد)

دومي ك بله زشته بايد ميگفتي خيلي بهم برميخوره و حساب ميكردي😐😐😐بهش از قبل چون گفتي من حساب ميكنم 😐😐😐بعد سورپرايزش كردي!

اوليه ن زشت نيست ☺️

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

اولی بله

دومی, در این شرایط بعدش ببرش کافه ای چیزی و سفارشو حساب کن

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
1394
اخه مرد باید حساب کنه. حالا منیه تعارفی زدم

عزیزم ربطی اصلا ب این موضوع نداره نظر من. ادم تو اداب اجتماعی باید عزت کلام داشته باشه ینی پای حرفش بمونه چون بقیه روش حساب میکنن نه بخاطر طرف یا موقعیت بخاطر شخصیت خودش . اگه واسش شخصیتش مهمه

عزیزم ربطی اصلا ب این موضوع نداره نظر من. ادم تو اداب اجتماعی باید عزت کلام داشته باشه ینی  ...

وقتی به گارسون میگی فیش بیار زشته؟؟ یعنی منظور طرف دونگش روببینه بده؟؟

وقتی به گارسون میگی فیش بیار زشته؟؟ یعنی منظور طرف دونگش روببینه بده؟؟

وقتی شما مهمونش کردین اره خیلی خیلی زشته طرف شاید با شما قطع رابطه کنه اصلا. ولی وقتی با دوستت میری همینجوری بیرون بدون دعوت و گفتن اینکه مهمون من... نه چرا خب هرکی دونگ خودشو بده . یا ی بار یکی مهمون کنه ی بار دیگه اون یکی. دل بخواهیه. کلا اداب اجتماعی اینه ک تو حساب کردن پیش قدم باشی . تو وارد شدن ب جایی حتی اسانسور تعارف کنی شما اول .. سوالات خصوصی نپرسی و خیلی چیزای دیگ که طبق عرف جامعه جا افتاده شده به مرور

1418
وقتی شما مهمونش کردین اره خیلی خیلی زشته طرف شاید با شما قطع رابطه کنه اصلا. ولی وقتی با دوستت میری ...

یعنی وقتی میگیم فیش میز رو بیارن یعنی قطعا دونگی باید باشه؟؟؟

خب صورتحساب همون فیش دیگه. بگی بیاره که دونگی نمیشه. 

خب عزیزم پس چجوری پول گارسون رو میدی اگه صورتحساب رو نبینی ؟ مگه اینکه همون موقع سفارش پابری صندوق از صندوق سفارش بدی و اونجا هم حساب کنی. یا موقع رفتن جلوتر خودت بری صندوق. بهتره کارتتو زودتر دربیاری تا طرف مجبور نشه جلوتر بره.

1339